reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Hej laseczki :-)

Oo,Aga to fajniutko :-),prawie tak jak i ja sprzedaje co sie da na allegro ;-)...hehe

Nie chce sie chwalic ale chyba przestaje mnie bolec gardlo,znieczulone totalnie ;-)prawie go nie czuje ;-),zeby jeszcze ten kaszel sobie poszedl :no:,jutro chyba odpuszcze se wizyte u lekarza bo i tak mi cudow nie zapisze,hmm...

Wkurzylam sie bo tesciowka nie wezmie mi dziecaczkow na sobote,no coz,jeszcze mam cicha nadzieje ze sie jej odmieni...jedno nie ma problemu ale dwojka to juz za duzo :sorry2:,echhh...
 
Ostatnia edycja:
Wkurzylam sie bo tesciowka nie wezmie mi dziecaczkow na sobote,no coz,jeszcze mam cicha nadzieje ze sie jej odmieni...jedno nie ma problemu ale dwojka to juz za duzo :sorry2:,echhh...

To moja mama czasami sama chce wszystkich wnuków na noc do siebie, nie jest ich duzo tylko czwórka :-)

Coś ostatnio malo tu piszemy..... co się dzieje z Sali, tak chciała rozkręcić wateczek a teraz milczy, hehehhe....
Wstawiłam jedna fotkę ze spotkania na watku foto.... z czasem będą kolejne...
 
Agnieszka,

przynajmniej nie tracisz czasu na dojazdy do pracy ;)))

Izka,

masz rację, no ale cóż życie...też czasami nie mam siły odpalać kompa w domu... a chyba niedługo tak będzie trzeba, ale tego służbowego ;((( dostaniemy z okazji wymiany sprzętu i tak pewnie przy okazji żebysmy mogli na chorobowym pracowac, po godzinach i takie tam ;)))

Kaasiulka,

ty idz do lekarza, sama pisalas, ze teraz tak Ci fatalnie, bo niedoleczone dwie infekcje. Normalnie do kąta postawię za karę, na tyle minut ile lat ;)p kontrola nie zaszkodzi ;)
 
Ja się przyznaję, ze podczytuje ale nie zawsze pisze :D

Kaasiulka idź lepiej do tego lekarza, może jak zobaczy, że te leki co dał nie działają to da coś lepszego.
 
kasiulka - tez sprzedaje co sie da na allegro szczególnie po adasiu hehe, ale ostatnio cos nie schodzi :)
nam moja mama daje raz w miesiacu "wychodne" i zabiera mlodego wieczorem i oddaje po obiedzie następnego dnia :)

Iza - widzialam Twoje race - rewelacja !! W ciązy i na chrzciny zamowilam fotografa - super pamiatka:) na swieta tez chce zrobic sesje. Kocham zdjecia:)

Agnes - hehe to duzy plus :) do tej pory pracowalam poza bydgoszcza wiec wiem co to dojazdy:) mama po pracy zabiera mi mlodego i idzie z nim do siebie, ja w spokoju pracuje i jak skoncze jade do niej. Przy okazji sie u niej najem hihi bo od roku robi nam obiadki ;D
 
Iza - widzialam Twoje race - rewelacja !! W ciązy i na chrzciny zamowilam fotografa - super pamiatka:) na swieta tez chce zrobic sesje. Kocham zdjecia:)

Dzięki :)
Mozna zapytac jakiego miałaś fotografa?

Wrócilam ze spotkania a dziecko u babci, jeszcze kaszle wiec niech wychoruje się do końca!

Ja mam w pracy taki "szybki" komputer, że o forum moge zapomniać a i czasu na rozrywki brakuje ;-)

Te co podczytują niech chociaż raz na tydzień dadzą znać, że są z nami..... Wystarczy zwykły Hej!!!!
 
Mój mały od wczoraj zakatarzony - chyba przejął ode mnie, bo ja w niedzielę miałam taki katar. Na dodatek rano piszczał, że go boli siusiak. Niestety dzisiaj nie posiedzi w domu bo Monika ma występy w pałacu i musimy iść a nie mam go z kim zostawić. Będzie musiał się przemęczyć.
 
Hej :-)

Ja sie zdecydowanie lepiej czuje, podejde do lekarza dopiero jutro popoludniu,dzisiaj nie dam rady,rodzinka mi sie zwali bo mam imieninki :-);-)...

No moja tesciowa tez czesto bierze dzieciaki ale w ciagu dnia a na noc mowi odpada,przeciez jakby nie patrzec to w nocy dzieci spia i wygodniej jest,hehe,no moze jeszcze dzisiaj da sie namowic!

Madziara,zdrowka dla malego i daj znac co z siusiakiem,czy minelo.

Taa,Sali chciala sie rozkrecic i co,i zniknela ale widze ze sie udziela na innym forum ;-) albo chociaz zaglada,hmm...
 
reklama
Iza - moj znajomy jest fotografem (z zamilowania)

Gdzie tu moge zdjecia wkleic? Pochwaliłabym sie sesja ;)

Kasiulcia - Wszystkiego najlepszego z okazji imieninek :)
 
Do góry