reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BYTOM klinika ginekologiczno-poloznicza

Ja jestem zdecydowana na Świętochlowice, coś mnie tam ciągnie a niewiem co. Mogłabym rodzić w Zabrzu na Traugutta a niewiem dlaczego tam nie chcę chociaż nawet nie widzialam jak tam porodówka wygląda. Chyba za sprawą lekarza jestem przekonana do szpitala w Świętochlowicach bo mój lekarz jest taki jakiś ludzki i pogadać o wszystkim z nim można. Poprostu jest "przyjacielem kobiet" ma taki dyplom w gabinecie sponsorem jest STYL.
 
reklama
taz bylam u lekarza z tym dyplomem i srednio mi sie podobalo :dry: no ale kazdy lekarz jest inny ;-) ja tylko mam nadzieje ze zdarzymy dojechac do Świetochłowic :laugh2:
 
Baska, ja na Traugutta w kapciach zajde, bo mieszkam doslownie 2 ulice dalej, ale tez jakos nie mam do nich przekonania, ale powiedzialam sobie, ze jezeli byloby jakies ryzyko, ze z dzidzia moze byc cos nie tak, albo wczesniej by sie wybierala, to jednak poszlabym na Traugutta, bo maja super sprzet i fachowcow jezeli chodzi o wczesniaki. No ale mam nadzieje, ze bedzie oki i bede rodzic w Swietochlowicach. A jak nazywa sie Twoj lekarz?
Karlam, wezmiemie taksowke na pol ;-) tylko ciekawe wtedy, ktora z nas zajmie sie nasz lekarz, o ile oczywiscie bedzie mial dyzur. :-)
 
Aph wlasnie nie wiadomo czy on bedzie wtedy w szpitalu :-( no wolalabym zeby byl, no ale nie wiadomo, jeszcze nie dzwonilam tam do nich w sprawie szkoly rodzenia bo wylecialo mi to z glowy, od rana ukladam ciuszki dla malenstwa :tak: a no i mam wielka zgage po szczypiorku :baffled:
 
Karlam, my tez mamy auto, ale co zrobimy jak zednego faceta nie bedzie?? Nie wiem czy w takim stanie odwazylabym sie wsiasc za kierownice. :-)
 
ja bede dzwonic i nie ma rady, bedzie musial przyjechac bo fakt rano jestem w domu sama ale od 15 juz nie :-D kurcze chyba nie umiem dzwonic bo nie umiem sie dodzwonic do swietochlowic :-(

aha ja nie mam prawa jazdy ;-)
 
aph - mój lekarz to Pabian a twój??? też niewiem czy będzie przy porodzie bo powiedział, ze jeżeli będę rodzila wtedy kiedy on przyjmuje pacjentki w Zabrzu prywatnie to odpada, ale mam sie nie martwić bo mają dobrych lekarzy ;-)

Karlam - ja też nie mam prawa jazdy, a co do szpitala to mąż twierdzi, zebym się nie martwiła, ze zdążymy dojachać :-)
 
reklama
Basiu znam Pabiana, jest super. :) Mialam przyjemnosc z nim rozmawiac jak bylam tam w szpitalu i zreszta On byl drugim lekarzem ktory mnie przed zabiegiem badal, bardzo fajny i przyjemny facet, a poza tym ordynator :tak: . Ja chodze do Dlubaka juz od paru lat i jestem bardzo zadowolona. Jest w tym szpitalu jeszcze jedna lekarka tez bardzo fajna nie pamietam jak sie nazywa, wiem tylko, ze ma 2 czlonowe nazwisko i jedno z nich to Mazur. Tez ja zdarzylam troszke poznac i tez zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie. A poza tym polozne na oddziale ginekologicznym sa super. Skacza tak kolo Ciebie, ze normalnie momentami bylo mi az glupio :zawstydzona/y: , mam nadzieje, ze te ktore pracuja na porodowce sa rownie pomocne i ludzkie jak te na ktore ja trafilam :-)
 
Do góry