reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BYTOM klinika ginekologiczno-poloznicza

aph- to prawda termin mam na jutro i zgłosić się mam do gina Pabiana na wizytę. Zobaczymy co mi powie. Możliwe, ze bedę musiała czekać parę dni a jak nie to może każe mi się zgłosić do szpitala. Zobaczymy co do jutra wyniknie i co powie lekarz. Trzymajcie kciuki aby maluszek zechcial wyjść :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, dopiero dzisiaj zobaczyłam, że jest temat szpitala w Świętochłowicach.
Ja własnie jestem ze Świętochłowic a niedawno leżałam trzy dni na badaniach na maszej porodówce, wszystkie dziewczyny już po porodzie bardzo sobie chwaliły, ja zresztą też sobie chwalę.
Parę lat temu wołami by mnie nie zaciągneli ale wszystko się zmieniło odkąd własnie dr Pabian został ordynatorem.

A z tego co wiem to doktora Pabiana ma w tym tygodniu nie być, miałam mieć wizytę u niego w czwartek i przełozył ją na za tydzień i fakt super z niego lekarz taki ludzki.

troszkę się rozpisałam za co przepraszam - jakbyscie miały jakieś pytania to służę pomocą i mam nadzieję, że się nie wcisnełam

Pozdrawiam serdecznie Renata
 
Renik - mówisz, ze Pabiana ma nie być w szpitalu w tym tygodniu??? Mam jutro u niego wizytę to go spytam. W sumie nie nastawiam się na to, że będzie przy porodzie bo mi tego nie obiecał, ale spytam czy jest taka możliwość.
 
Tak dokładnie to nie wiem, ja do niego chodzę prywatnie i wiem tylko tyle, że w czwartek nie bedzie przyjmował po południu z tego co zrozumiałam to ma go nie być ale najlepiej faktycznie zapytaj.

Ja bym wolała zeby przy moim porodzie jednak był ale cóż jak się dzidzi będzie chciało wyjść to raczej nie bede jej zatrzymywać z powodu lekarza.

a kilku lekarzy ze szpitala znam i mam osobiste urazy więc troche się obawiam na kogo wypadnie, choć jak przyjdzie do porodu to pewnie będzie mi wszystko jedno ;-)
 
Renik - a gdzie Pabian przyjmuje prywatnie w czwartek??? Bo w środę przyjmuje w Zabrzu. Pabian powiedział mi, ze jeżeli bedzie mial dyzur w szpitalu albo jak nie bedzie prywatnie przyjmowal to moze być przy porodzie ale mam się nie martwić bo mają dobrych lekarzy itd.
 
Basiu - prywatnie przyjmuje w czwartki i wtorki chyba od 18tej w Świętochłowicach,

a lekarze są dobrzy tylko ja ich nie lubie dwóch mi podpadło osobiście bo do nich chodziłam się leczyć, a popadli mi nie brakiem umiejętnosci medycznych tylko podejściem.
 
reklama
renik - to wynika ze Pabian jest w szpitalu tylko rano. Skoro we wtorki i czwartki przyjmuje w Świętochlowicach a w środy i piątki w Zabrzu to wogole juz wątpię, ze Pabian móglby być przy porodzie :no:
 
Do góry