reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BYTOM klinika ginekologiczno-poloznicza

Karlam, no ja tez bede dzwonic innego wyjscia nie ma, a co do trasy, to ponoc najlepiej jest przez Rude SL, przez rondo, tak mi tlumaczyl wtedy lekarz jak mialam tam jechac, ale tak szczerze powiedziawszy to niezbyt pamietam ta droge :-( , jestem bardzo ciekawa czy sie tam spotkamy :-)
 
reklama
Baska jak ja Ci zazdroszcze. Jeszcze troche i bedziesz miala to za soba i malenstwo przy sobie. A my?? Musimy jeszcze czekac te 4 miesiace.
Karlam a z Toba chadza do niego jeszcze jakies ciezarne z terminem na styczen?? Bo ze mna 2, wiec mozemy miec duza konkurencje. Co prawda terminy maja wszesniejsze, no ale zawsze cos sie moze przesunac, albo im albo nam. :tak: Oj biedny ten nasz PAN DOKTOR, taki wyz demograficzny mu sie szykuje. ;-)
 
Ja jestem gadula, ale zawsze to raczej mnie zaczepiaja niz ja kogos. A zgadalam sie z nimi, bo czekalysmy we 3 w poczekalni ponad 2 godziny, no i tak jakos wyszlo.
 
aph - co to jest cztery miesiące, to strasznie szybko zleci zobaczysz ;-) Ja cztery miesiace już prawie jestem na L4 :-) Najgorsze są ostatnie dni te oczekiwanie kiedy się zacznie. Co do dojazdu do szpitala to trzeba jechać przez Rudę tak jak jedzie 840 na Chebzie przez Lipiny i ten szpital jest naprzeciw NOMI ;-) Bardzo łatwa prosta droga ;-) Ja mieszkam przy Rudzie Śląskiej prawie bo na Zaborzu więc mam tam jakieś 10min autem :-)
 
Basiu ja na L4 jestem od 3 tc, to sobie wyobraz jak mi sie to dluzy. :-( No ale taka byla decyzja lekarza i nie bede sie z nim spierac, a zreszta teraz to juz bym nie chciala do pracy wracac. A co do dojazdu to ja w sumie z centum jechalam okolo 25min w duzym ruchu, wiec chyba nie bedzie tak zle. :tak: Chodzilas do szkoly rodzenia? Jak tak to gdzie? ja mam juz metlik z ta szkola.
 
aph - to faktycznie bardzo wcześnie jesteś na L4 czyli przekroczysz dozwoloną ilość zwolnienia bo jest chyba 172 dni. Do szkoly rodzenia nie chodziłam i szczerze nie załuję. Nie orientowałam się nawet ile kosztuje ale wiem, że w Świętochłowicach przy szpitalu chyba jest.
 
Baska jest 182 dni i mi one mijaja jakos na poczatku grudnia. A co do szkoly rodzenia to faktycznie jest w Swietochlowicach i kosztuje 99 zl. W czwartek mam dzwonic i sie dowiedziec co i jak, bo teraz polozna ma urlop. Ja tez w sumie jestem tak srednio zdecydowana czy tam isc czy nie. Juz nie chodzi o ta kase, bo te 100 zl, to znowu nie taka tragedia, ale tak ogolnie, slyszalam rozne opinie na temat szkoly rozdzenia. Ech do czwartku jeszcze troche czasu mam. Pewnie mi sie jeszcze 3 razy odmieni. :tak:
 
reklama
Zapomnialam zapytac, kiedy masz sie zglosic do szpitala? Bo widze, ze termin masz na jutro, wyznaczyli Ci jakis termin juz? Jestem ciekawa, czy trzeba przyjsc tak jak jest termin, czy dopiero jak sie cos dzieje?
 
Do góry