reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Celowe moczenie

reklama
ja tez mam podobny problem co wy ale nie w tym stopniu ,moja coreczka ma joe 7 lat do tej pory nie mialysmy za wesolego zycia ale od roku zamieszkalam z meszczyzna ktory nie jest ojcem mojej matyldy (swojego ojca prawie nie zna)i niby nam sie zaczelo wszystko ukaladac i nawet matylda przestala siusiac wnocy,ale niestety radosc moja trwala krotko bowiem gdy tylko podnioslam na nia glos albo zapisalam na swietlice siusianie sie pojawilo mam czasem wrazenie ze to jest jej sposob na stres,co robic
krzyczec nie wolno!! ale czasem mi rece opadaja,tak wiec wasz wszystkich rozumiem to nie jest latwe bo im to nie przeszkadza, pozdrawiam i powodzenia
 
Do góry