reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cerazette?????

Czesc,

A ja mam z kolei pytanie dotyczace odstawienia tych paskudnych pigul... Czy ktoras z Was miala moze problemy z okresem po nich? I jesli tak, jaka byla procedura dzialania... Ja czekam i czekam i nie moge sie doczekac... Jestem ciekawa co sie robi, moze tylko wlasnie czeka? Tu w Anglii, musialabym najpierw pewnie isc do ogolnego, ktory by mi powiedzial, ze mam to obserwowac, a jak boli dol brzucha, to brac paracetamol :baffled: i za tego zycia bym nie ujrzala gina, ani nikt by mnie nie przeswietlil...

Pozdrawiam
 
reklama
Ja cerazette brałam niecałe trzy miesiace, i musiałam odstawic bo czułam sie opuchnięta nabrzmiała i popęd zanikł całkowicie, na samą myśl było mi nie dobrze:baffled:ale po odstwawiniu wszystko wróciło do normy:tak:
 
Ja tam stosuję cerazette już 8 miesięcy i czuję się ok. Nie mam żadnych skutków ubocznych. No i nie mam też miesiączki co mi absolutnie nie przeszkadza.:tak:
 
Czesc,

A ja mam z kolei pytanie dotyczace odstawienia tych paskudnych pigul... Czy ktoras z Was miala moze problemy z okresem po nich? I jesli tak, jaka byla procedura dzialania... Ja czekam i czekam i nie moge sie doczekac... Jestem ciekawa co sie robi, moze tylko wlasnie czeka? Tu w Anglii, musialabym najpierw pewnie isc do ogolnego, ktory by mi powiedzial, ze mam to obserwowac, a jak boli dol brzucha, to brac paracetamol :baffled: i za tego zycia bym nie ujrzala gina, ani nikt by mnie nie przeswietlil...

Pozdrawiam

Brałam je miesiąc, po odstawieniu nadal mam plamienia. Nie polecam !!!
 
Hej:) ja natomiast zażywam yasminelle i muszę powiedzieć że nie spodziewałam sie takiego efektu,bo wcześniej przed zajściem w ciąże miałam albo nudności albo humory...i ttooo jakie!!a teraz nic...
 
Ja stosowałam i uważam , że są ok. ŻAdnych niepożądanych skutków. Waga bez zmian, samopoczucie spoko, libido też wysokie. Poelcam:tak:
 
hey!


ja bralam cerazette przez miesiac i tolerowalam je bdb i wszystko byloby ok gdybym tylko miala lepsza pamiec..:szok:..nawet po przypomnieniach w telefonie nie pamietalam aby je regularnie lykac.....i dlatego zdecydowalam sie na inna metode i jak dla mnie i wszystkich zapominalskich pań uwazam ze to najlepszy sposob antykoncepcyjny...
mianowicie chodzi o zastrzyk Pro Vera bierze sie go raz na 3 miesiace i klopot z glowy....(jest tani kosztuje ok 43 zl zastrzyk)
polecam ten spobob mamom ktore sa zdecydowane ze w najblizszym czasie nie chca miec kolejnego potomstwa bo po tym zastrzyku podobno trudniej pozniej zajsc w ciaze...... i minus jest tez taki ze jak juz wezmie sie dawke to nie mozna sie juz wycofac jak z pigolek..., wiec jesli ktoras z was ma przykre dolegliwosci po pigolkach to nie polecam bo dolegliwosci beda sie utrzymywac cale trzy miesiace poki zastrzyk bedzie dzialac,

a jesli znosicie je ok to nawet bardzo polecam:tak:

Pozdrawiam
 
Witam!
Stosuję cerazette już 8 miesiąc i wagę mam uboższą o ciążowe kilogramy a nie było ich mało (25kg!!!):zawstydzona/y:
RAczej nie mam też żadnych skutków ubocznych. Mój organizm toleruje cerazette bardzo dobrze. Samopoczucie też ok.
 
Czesc,

A ja mam z kolei pytanie dotyczace odstawienia tych paskudnych pigul... Czy ktoras z Was miala moze problemy z okresem po nich? I jesli tak, jaka byla procedura dzialania... Ja czekam i czekam i nie moge sie doczekac... Jestem ciekawa co sie robi, moze tylko wlasnie czeka? Tu w Anglii, musialabym najpierw pewnie isc do ogolnego, ktory by mi powiedzial, ze mam to obserwowac, a jak boli dol brzucha, to brac paracetamol :baffled: i za tego zycia bym nie ujrzala gina, ani nikt by mnie nie przeswietlil...

Pozdrawiam
Ja je brałam przez dwa miesiace i po odstawiniu dostałam okres a potem mialam jescze 3 okresy co 2 tyg! A teraz czekam 35 dni i jeszcz nie mam. Dodam, ze karmie tez piersia i moze dlatego mam takie cyrki.
 
reklama
Mi również przez cerazette popsuł się okres, tzn. miałam go co dwa tygodnie i gin kazała mi je odstawić. Po odstawieniu również miałam okres co dwa tyg, ale po m-cu się znormalizował i już po nie nie sięgałam
 
Do góry