reklama

cerazette?????

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez kucia, 12 Luty 2008.

1. kucia

kucia Szczęśliwa żona i mama :)

Witam wszystkie mamusie :-):-):-):-)

Mam do Was pytanie. Zakupiłam wczoraj tabletki antykoncepcyjne

Cerazette używałyście je?

Jak na nie reagowałyście? Dowiedzialam sie wczoraj u lekarza że

jak karmie piersią to zbyt dużego wyboru antykoncepcyjnego nie

ma zastrzyk albo tabletki bądź prezerwatywa oczywiście.

Zakupiłam więc tabletki.

Jakie są Wasze opinie na temat tych tabletek?:confused2::confused2::confused2:

POZDRAWIAM

2. Madźka27

Madźka27 Fanka BB :)

witaj kucia :-).Ja też karmię piersią i zażywam cerazetkę. Bardzo dobrze je toleruję - żadnego przyrostu wagi, wahań nastroju czy krwawień. Jedyną może niedogodnością jest to, że trzeba pilnować stałych pór przyjmowania pigułki , bo jest dużo mniejszy margines spóźnienia. Ale poza tym stanowczo na plus:tak:. Zresztą, jak sam słusznie zauważyłaś, szczególnego wyboru nie mamy ;-)

3. reklama
  4. jasmina111

jasmina111 Fan(ka)

witam dziewczyny,
    Ja odstawilam pigulki cerazette. Czulam sie po nich bardzo zle, mialam nudnosci tak jak na poczatku ciazy. Czulam sie fatalnie. Razem z moja pania ginekolog postanowilam przestac brac te pigulki. Natomiast moje kolezanki sobie chwala te pigulki. Mam nadzieje ze i tobie podpasuja.

5. elfica

elfica elfica

Ja po 5 miesiacach odstawiłam bo niestety nie odczuwałam żadnej chęci do seksu, zupełnie mi popęd zanikł :(

6. miecia

miecia Fanka BB :)

Ja mam receptę ale nie wiem czy ją zrealizuję... nie chciałabym, żeby mi popęd zanikł :) no i te huśtawki nastroju.. brrr już kiedys tak miałam po tabletkach antykoncepcyjnych... koszmar.

7. irfinka

irfinka psotnisia

mam pytane ile kosztuja te tabletki i ile ich jest na 1 miesiac czy na 3 miesiace??

8. Madźka27

Cena zależy od apteki, ja ostatnio 33 złote płaciłam ale wiem, że potrafią więcej kosztować. Do najtańszych niestety nie należą :eek::eek:.opakowanie zawiera standardowo - jeden listek na 28 dni.

9. elfica

elfica elfica

ja płaciłam praiwe 40zł :(

10. reklama
  11. chinka_24

chinka_24 Aktywna w BB

ja raz w zyciu uzywalam tabletek i bardzo przytylam :(, dlatego po urodzeniu dziecka postanowilam nie katowac sie codziennym rytmem tabletkowym tylko zalozylam spirale
    nie ma z tym problemu, zawsze mozna i nie trzeba pamietac
    moja kolezanka z kolei uzywala tych tabletek i zle je znosila-po miesiacu odstawila
    pozdrawiam i duzo zdrowka dla malenstwa

12. Madźka27

Ale chyba mówisz o zwykłych dwuskładnikowych pigułkach antykoncepcyjnych. Cerazette jest tabletką jednoskładnikową, mam niejszą ilość hormonów i kobiety sporadycznie po niej tyją - chociaż to zawsze sprawa indywidualna :tak:

Poleć forum