reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cerazette?????

kucia

Szczęśliwa żona i mama :)
Dołączył(a)
2 Maj 2007
Postów
258
Miasto
Olsztyn
Witam wszystkie mamusie :-):-):-):-)

Mam do Was pytanie. Zakupiłam wczoraj tabletki antykoncepcyjne

Cerazette używałyście je?

Jak na nie reagowałyście? Dowiedzialam sie wczoraj u lekarza że

jak karmie piersią to zbyt dużego wyboru antykoncepcyjnego nie

ma zastrzyk albo tabletki bądź prezerwatywa oczywiście.

Zakupiłam więc tabletki.

Jakie są Wasze opinie na temat tych tabletek?:confused2::confused2::confused2:

POZDRAWIAM
 
reklama
witaj kucia :-).Ja też karmię piersią i zażywam cerazetkę. Bardzo dobrze je toleruję - żadnego przyrostu wagi, wahań nastroju czy krwawień. Jedyną może niedogodnością jest to, że trzeba pilnować stałych pór przyjmowania pigułki , bo jest dużo mniejszy margines spóźnienia. Ale poza tym stanowczo na plus:tak:. Zresztą, jak sam słusznie zauważyłaś, szczególnego wyboru nie mamy ;-)
 
witam dziewczyny,
Ja odstawilam pigulki cerazette. Czulam sie po nich bardzo zle, mialam nudnosci tak jak na poczatku ciazy. Czulam sie fatalnie. Razem z moja pania ginekolog postanowilam przestac brac te pigulki. Natomiast moje kolezanki sobie chwala te pigulki. Mam nadzieje ze i tobie podpasuja.
 
Ja po 5 miesiacach odstawiłam bo niestety nie odczuwałam żadnej chęci do seksu, zupełnie mi popęd zanikł :(
 
Ja mam receptę ale nie wiem czy ją zrealizuję... nie chciałabym, żeby mi popęd zanikł :) no i te huśtawki nastroju.. brrr już kiedys tak miałam po tabletkach antykoncepcyjnych... koszmar.
 
mam pytane ile kosztuja te tabletki i ile ich jest na 1 miesiac czy na 3 miesiace??
Cena zależy od apteki, ja ostatnio 33 złote płaciłam ale wiem, że potrafią więcej kosztować. Do najtańszych niestety nie należą :eek::eek:.opakowanie zawiera standardowo - jeden listek na 28 dni.
 
ja raz w zyciu uzywalam tabletek i bardzo przytylam :(, dlatego po urodzeniu dziecka postanowilam nie katowac sie codziennym rytmem tabletkowym tylko zalozylam spirale
nie ma z tym problemu, zawsze mozna i nie trzeba pamietac
moja kolezanka z kolei uzywala tych tabletek i zle je znosila-po miesiacu odstawila
pozdrawiam i duzo zdrowka dla malenstwa
 
reklama
ja raz w zyciu uzywalam tabletek i bardzo przytylam :(,
Ale chyba mówisz o zwykłych dwuskładnikowych pigułkach antykoncepcyjnych. Cerazette jest tabletką jednoskładnikową, mam niejszą ilość hormonów i kobiety sporadycznie po niej tyją - chociaż to zawsze sprawa indywidualna :tak:
 
Do góry