reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcesz być na liście? napisz nam swoje dane

m@g

Dołączył(a)
10 Luty 2007
Postów
2
kochane mamy chce do was dołączyc z moimi szkrabami-:-) sara 9 lat urodzona 27,05,1998,:tak: pawełkieur.24,03,2003,i najmłodszy :laugh2: szymonek ur.10,11,2006 godz.20.55,waga 3700, długi 56cm,siłami natury wszystkie moje szkraby.:-D przyporodzie tym ostatnim był mąż -był dzielny.życze wam przyszłe mamy takigo wsparcia jakie ja otrzymałam od mojego ukochanego męża.piszcie o dzieciach:magda gg:5940593.papa
 
reklama
Witam,

Mam przyjemność przedstawić wam moje maleństwo, które urodziło się 13 listopada 2006 o 20.45, ważyła 3800g i mierzyła 55cm, urodzona siłami natury, i najważniejsze ma na imię Joanna. Jest mi naprawdę miło dołączyć do was.
 
Cześc wszystkim mamom listopadowym.
Dopiero wczoraj odnalazłam to forum i z przyjemnością do was dołączę. Mam na imię Magda, urodziłam 21.11.2006r. o godz. 11.25 - Synka Bartusia, ważył 4400g i mierzył 60cm, poród odbył się siłami natury.
Nie bardzo wiem jak się poruszac po tym forum, mam nadzieję że mi pomożecie.
 
hej jestem juz z wami na forum troszke moja corcia urodzila sie 3 listopada o godzinie 12.30 silami natury w luzyckim centrum medycznym w lubaniu wazyla 3450 i miala 53cm dlugosci a na imie ma laura
 
witam was drogie mamusie , mam nadzieje ze dobrze trafilam wybierajac wlasnie to forum:-) , moja corka ma na imie Florentina i urodzila sie 28.11.2006 wazyla 2760 i miala az 48 cm,druga cora ma juz 8 lat i jest tez z listopada 17.11.1998 ma na imie Natalia byla jeszcze mniejsza od Flo 49 cm ale waga tylko 2550:-) .Pozdrawiam.kasia
 
Witam! Szkoda że dopiero teraz ale jakoś wcześniej nie było
okazji. Nasz synuś ma na imię Tomasz urodzony 21.11.2006r. o 12.44 siłami natury. Mierzył 57 cm i ważył 2850g. Pozdrawiam wszystkie Mamusie.
 
reklama
Witam! Z tej strony Olga.W tym roku w październiku kończę 30lat. W zesłym roku 27 listopada urodziłąm swoje pierwsze dziecko -córeczkę Weronikę. Nie dawno skończyła swoje pierwsze pó roczku :) Obecnie ma już swoje pierwsze dwa ząbki i waży 6700. Pozdrawiam wszystkie mamy dzieci listopadowych.
 
Do góry