reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chicco Forever - opinie

AceKa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Październik 2022
Postów
113
Cześć dziewczyny!
To łóżeczko juz za mna chodzi od jakiegoś czasu, ale Niedawno będąc na baby shower u kolezanki zobaczyłam je dodatkowo na zywo i teraz myślę o nim jeszcze częściej 😃 wizualnie jest piękne ❤ no ale coz, kolezanka zbyt wiele mi jeszcze nie powie, bo maluszek nadal jest w brzuszku, dlatego moze któraś z was ma i może powiedziec mi cos więcej, jak ono sie sprawdza w praktyce? Czy wasze maluszki chętnie w nim śpią, jest dla nich wygodne i bezpieczne? I tez z perspektywy mamy czy polecacie? Czy wygodnie się do niego odkłada maluszka? Mój synek nie jest łatwy w obsludze, jeżeli chodzi o sen, wiec takie szczegóły sa dla mnie wazne 🙂 Mocno się ku niemu skłaniam, bo chciałabym kupić coś, co posłuży na dluzej, żeby nie zmieniac lozeczka co chwilę, a takie standardowe drewniane zupełnie do mnie nie przemawiają. Zbyt wiele się nasluchalam o glowie poobijanej o szczebelki od starszej córki 😛
Ps. Jeżeli któraś z was ma ten model w kolorze ciemnoszarym lub beżowym to bede ogromnie wdzieczna za jakies zdjecie w świetle dziennym, bo nad tymi dwoma kolorami sie zastanawiam najbardziej.
Dzięki!
 
reklama
Cześć dziewczyny!
To łóżeczko juz za mna chodzi od jakiegoś czasu, ale Niedawno będąc na baby shower u kolezanki zobaczyłam je dodatkowo na zywo i teraz myślę o nim jeszcze częściej 😃 wizualnie jest piękne ❤ no ale coz, kolezanka zbyt wiele mi jeszcze nie powie, bo maluszek nadal jest w brzuszku, dlatego moze któraś z was ma i może powiedziec mi cos więcej, jak ono sie sprawdza w praktyce? Czy wasze maluszki chętnie w nim śpią, jest dla nich wygodne i bezpieczne? I tez z perspektywy mamy czy polecacie? Czy wygodnie się do niego odkłada maluszka? Mój synek nie jest łatwy w obsludze, jeżeli chodzi o sen, wiec takie szczegóły sa dla mnie wazne 🙂 Mocno się ku niemu skłaniam, bo chciałabym kupić coś, co posłuży na dluzej, żeby nie zmieniac lozeczka co chwilę, a takie standardowe drewniane zupełnie do mnie nie przemawiają. Zbyt wiele się nasluchalam o glowie poobijanej o szczebelki od starszej córki 😛
Ps. Jeżeli któraś z was ma ten model w kolorze ciemnoszarym lub beżowym to bede ogromnie wdzieczna za jakies zdjecie w świetle dziennym, bo nad tymi dwoma kolorami sie zastanawiam najbardziej.
Dzięki!
Ja mam. Jestnpiekne, bezpieczne, solidne - ale co z tego, jeśli moja córka chce spać tylko ze mną w łóżku 🙈
IMG_20220725_184112.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20221012_100447.jpg
    IMG_20221012_100447.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 109
Cześć dziewczyny!
To łóżeczko juz za mna chodzi od jakiegoś czasu, ale Niedawno będąc na baby shower u kolezanki zobaczyłam je dodatkowo na zywo i teraz myślę o nim jeszcze częściej 😃 wizualnie jest piękne ❤ no ale coz, kolezanka zbyt wiele mi jeszcze nie powie, bo maluszek nadal jest w brzuszku, dlatego moze któraś z was ma i może powiedziec mi cos więcej, jak ono sie sprawdza w praktyce? Czy wasze maluszki chętnie w nim śpią, jest dla nich wygodne i bezpieczne? I tez z perspektywy mamy czy polecacie? Czy wygodnie się do niego odkłada maluszka? Mój synek nie jest łatwy w obsludze, jeżeli chodzi o sen, wiec takie szczegóły sa dla mnie wazne 🙂 Mocno się ku niemu skłaniam, bo chciałabym kupić coś, co posłuży na dluzej, żeby nie zmieniac lozeczka co chwilę, a takie standardowe drewniane zupełnie do mnie nie przemawiają. Zbyt wiele się nasluchalam o glowie poobijanej o szczebelki od starszej córki 😛
Ps. Jeżeli któraś z was ma ten model w kolorze ciemnoszarym lub beżowym to bede ogromnie wdzieczna za jakies zdjecie w świetle dziennym, bo nad tymi dwoma kolorami sie zastanawiam najbardziej.
Dzięki!
Hej,
My używamy tego łóżeczka od ok. 6 m-ca i jesteśmy bardzo zadowoleni. To, co mogę powiedzieć z własnego doświadczenia to młoda w nim bardzo chętnie zasypia, cały czas korzystamy z funkcji dostawki, więc śpimy obok siebie i to ogromna wygoda zwłaszcza przy karmieniach nocnych, ścianka boczna się łatwo otwiera i zamyka i ma siatkę, więc wszystko elegancko przez nią widać co tam maluch kombinuje 😜. Moje dziecko już wstaje i jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ścianka jest tak wysoka, że nie ma możliwości, żeby coś się stało, poza tym w trakcie upadku w tym łóżeczku dziecko nie uderza glowka, bo wszystko jest wyscielane miekknim materiałem. Kółeczka blokowane, więc zawsze jest pewność, że nieoczekiwanie nie odjedzie, poza tym sa specjalne pasy do przymocowania do lozka. Odkładanie dzieciątka też jest łatwe, bo ustawiasz wysokość jaka najbardziej Wam odpowiada, nie ma nic wygodniejszego. Co też ważne, materacyk ma odpowiednia twardosc, wiec dziecko sie nie "zapada". Z mojej perspektywy nie ma lepszego łóżeczka, zwłaszcza, że ono starcza do 4 lat. Ma wszystko czego oczekiwalam jako matka i dziecka oczekiwania tez spelnilo, ojciec również zadowolony 😁 My mamy jasny szary, chętnie pokażę Ci jak to się prezentuje. Nie bój się jasnego koloru, tapicerkę można łatwo prać, więc bez obaw, ja sprałam nutellę, tak więc chyba wszystko wytrzyma 😁
 

Załączniki

  • inbound2201451288940210565.jpg
    inbound2201451288940210565.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 122
  • inbound7618585749946024369.jpg
    inbound7618585749946024369.jpg
    213,5 KB · Wyświetleń: 122
Załączam zdjęcie beżowego. Zrobiłam je w trakcje składania, zanim pojechało do naszej sypialni na przystawkę. Zdecydowanie polecam, wcześniej mieliśmy next2me dream, mały wyrósł w 6 miesiącu i teraz korzystamy z forevera. Potwierdzam to co wyzej napisane czyli koniec z nocnym wstawaniem przy nocnych pobudkach 😎. Nie wyobrażam sobie życia z bobo bez tych łóżeczek przystawnych. Co do tego by mieć wiedzę jak się sprawdzi już jako zwykle łóżeczko w pokoju małego to muszę jeszcze poczekać…. Tym bardziej doceniam dziś bo za nami ciężka noc i duża ilość pobudek przez katar :(. To co jest fajne to ze można regulować lekkie nachylenie co dziś akurat nam ułatwia sen z katarkiem. No i w porównaniu do zwykłego szczebelkowego łóżka to troska o moje plecy 😎. Ze starsza córka te kilkanaście lat temu po tym jak trzeba było obniżyć łóżeczko (tez koło 6 miesiaca) odkładanie jej stało się koszmarem. Po pierwsze dlatego ze plecy bolały (co do tej pory pamietam….) a po drugie te niekończące się próby odłożenia przy zasypianiu na rękach (pamietam ile razy mnie to frustrowało ze przy odłożeniu się przebudziła i od nowa na ręce, usypianie i kolejna próba…). Z małym teraz siedząc na łóżku go karmie i odkładam - nie zdarza mi się by się przebudził przy tym.

Podsumowując przydługi wpis- polecam zdecydowanie :) beżowe :)
 

Załączniki

  • 0F81079D-4D90-4343-8D5E-15B5A6F88EE9.jpeg
    0F81079D-4D90-4343-8D5E-15B5A6F88EE9.jpeg
    277,6 KB · Wyświetleń: 99
Ja mam. Jestnpiekne, bezpieczne, solidne - ale co z tego, jeśli moja córka chce spać tylko ze mną w łóżku 🙈Zobacz załącznik 1455083
wow mega jest ten kolorek , chyba mam już faworyta jak tak ❤ a co do snu to jak na ten moment rozumiem, aż za bardzo co to znaczy 🙈 i po cichu licze, ze jednak właśnie w takim większym łóżeczku synkowi bardziej sie spodoba, nie bedzie wpadał na nikogo turlając się we wszystkie strony 😃 i po 8 miesiącach wyniesie sie z naszego łóżka 😄 a ile miesięcy ma córeczka? U mojej starszej córki dopiero około 10 miesiaca nastąpił jakis przełom i zaczela spac w lozeczku sama dlatego licze, ze jakims cudem synek ma podobny plan 😃
 
Hej,
My używamy tego łóżeczka od ok. 6 m-ca i jesteśmy bardzo zadowoleni. To, co mogę powiedzieć z własnego doświadczenia to młoda w nim bardzo chętnie zasypia, cały czas korzystamy z funkcji dostawki, więc śpimy obok siebie i to ogromna wygoda zwłaszcza przy karmieniach nocnych, ścianka boczna się łatwo otwiera i zamyka i ma siatkę, więc wszystko elegancko przez nią widać co tam maluch kombinuje 😜. Moje dziecko już wstaje i jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ścianka jest tak wysoka, że nie ma możliwości, żeby coś się stało, poza tym w trakcie upadku w tym łóżeczku dziecko nie uderza glowka, bo wszystko jest wyscielane miekknim materiałem. Kółeczka blokowane, więc zawsze jest pewność, że nieoczekiwanie nie odjedzie, poza tym sa specjalne pasy do przymocowania do lozka. Odkładanie dzieciątka też jest łatwe, bo ustawiasz wysokość jaka najbardziej Wam odpowiada, nie ma nic wygodniejszego. Co też ważne, materacyk ma odpowiednia twardosc, wiec dziecko sie nie "zapada". Z mojej perspektywy nie ma lepszego łóżeczka, zwłaszcza, że ono starcza do 4 lat. Ma wszystko czego oczekiwalam jako matka i dziecka oczekiwania tez spelnilo, ojciec również zadowolony 😁 My mamy jasny szary, chętnie pokażę Ci jak to się prezentuje. Nie bój się jasnego koloru, tapicerkę można łatwo prać, więc bez obaw, ja sprałam nutellę, tak więc chyba wszystko wytrzyma 😁
też piękny kolor, ale moje serce chyba jednak skradł beż 🤩 czyli nie ma żadnego problemu żeby cały ten materiał zdjąć do prania? do dzis pamiętam, jak musialam prac w wannie łóżeczko takie zwykłe turystyczne po wpadce chorobowej u dziadków, moj kręgosłup i ręce mnie nienawidziły za to 😂 wtedy mialam myśli, czy istnieje tak duza pralka w jakiejs pralni do ktorej mogłabym je wrzucic w całości hahaha 😃 więc taka informacja bardzo mnie cieszy 😃
 
reklama
Kochane babeczki! Chcialam tylko dać znać, że wasze opinie bardzo mi pomogły w podjęciu decyzji i Forever jest juz u nas w użyciu, więc dziękuję ❤ na razie jeszcze zbyt wiele powiedzieć nie mogę, bo krótko go mamy, ale to co na pierwszy rzut oka widać, to ze jest naprawdę solidne i bezpieczne, bo dziecko od razu sie w nim turlało we wszystkie strony uderzając główką o brzegi i nic się nie dzieje, nie ma płaczu itp. Mamy tez pierwszy sukces za sobą, bo mały daje sie tam odkładać na drzemki (nie wszystkie, ale większosc) i na pierwszą część snu nocnego, co dla mnie jest jakimś mega przełomem, bo on i sen poza naszym Łóżkiem to delikatnie rzecz ujmując ciężka przeprawa 😃 oby tak dalej, to moze jest szansa, ze sie wyśpię i ja 😄
 

Załączniki

  • d97ba309-33de-4134-a89b-83b933f2bb98.jpeg
    d97ba309-33de-4134-a89b-83b933f2bb98.jpeg
    56,5 KB · Wyświetleń: 77
Do góry