reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopczyk 5 i pół roku ! Ile posiłków

Dołączył(a)
5 Wrzesień 2011
Postów
1
Witajcie !

Proszę o pomoc ! Kuba ma 5 i pół roku, ok 27kg wagi i 128cm wzrostu. Niestety ma tendencję do tycia, ostatnio bardzo się zaokrąglił. Chodzi do przedszkola gdzie jak wiadomo dostaje pierwsze i drugie śniadanie. Babcia natomiast twierdzi, że dziecko przed wyjściem do przedszkola musi zjeść bułkę, czyli jak dla mnie to trzecie śniadanie. Nie trafiają żadne argumenty. Proszę poradźcie mi jak mam przemówić by mój synek nie skończył tak jak ja - z nadwagą od dzieciństwa.

 
reklama
witam, wszystko zależy jak wygląda Państwa dzień, o której dziecko idzie do przedszkola jakie posiłki sa w przedszkolu podawane co je po przyjściu z przedszkola, jeśli uzupełni Pani te informacje będę mogła więcej powiedzieć.
 
Do góry