reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka ? USG

Dołączył(a)
25 Styczeń 2024
Postów
3
Hej Dziewczyny 😊
Co widzicie na zdjęciu chlopca czy dziewczynkę? Ginekolog nie chciał nic powiedzieć. 13 tydzien 😆
Screenshot_20240117_095012_Gallery.jpg
 
reklama
Skoro ginekolog widząc dziecko z każdej strony, nie chce strzelac, jaka jest płeć, to zwyczajnie musisz poczekać na USG kolo 20tc
 
Wydaje mi się, że to co odstaje to jest pępowina, nie wyrostek płciowy. 13 tydzień to etap, kiedy kształtują się narządy płciowe, więc to zbyt wcześnie na określanie płci, też byłam niecierpliwa i chciałam wiedzieć jak najszybciej, ale tak naprawdę to najlepiej można określić płeć na badaniu połówkowym :)
 
reklama
Wydaje mi się, że to co odstaje to jest pępowina, nie wyrostek płciowy. 13 tydzień to etap, kiedy kształtują się narządy płciowe, więc to zbyt wcześnie na określanie płci, też byłam niecierpliwa i chciałam wiedzieć jak najszybciej, ale tak naprawdę to najlepiej można określić płeć na badaniu połówkowym :)

Na zdjeciu widac noge i najpewniej wyrostek. Pepowina triche w innym miejscu wychodzi.
 
Do góry