reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka-zdjęcia usg POMÓŻCIE!!

reklama
Venus - wg mnie dziewczynka, jak widziałam na usg Tomka to nie było wątpliwości że tam jest penisek, a u Lenki to właśnie coś takiego w każdym bądź razie chłopaka widać wyraźnie.
 
przepraszam, ale jeżeli lekarz nie był w stanie określić płci na badaniu USG to tym bardziej nie zrobi tego nikt na tym forum, tym bardziej na podstawie jednego zdjęcia ... szczerze, ja tam w ogóle nic nie widzę, i jeszcze jedno, wcale nie jest to zawsze takie oczywiste że widać penis u chłopca, w początkowej fazie ciąży narządy chłopców i dziewczynek są niemal identyczne i nie raz zdarzały się pomyłki nawet w przypadkach kiedy lekarz był "pewien" że będzie chłopiec a rodziła się dziewczynka, więc nawet jeśli lekarze się mylą to co dopiero kobiety na forum ...
 
reklama
Do góry