reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka

Dołączył(a)
27 Wrzesień 2018
Postów
1
Witam
Jestem w 16 tc,. Dodaje zdjęcie z usg. Jak myślicie jakiej płci jest dziecko? Może ktoś miał podobne
Screenshot_20191021_185611.jpg
 
reklama
Z takiego zdjęcia można podobno zobaczyć gdzieś koło 12 tygodnia, dziecko ma wtedy taki kikut z narządów płciowych (nazywa się nub czy jakoś tak) i jak sterczy do góry to chłopiec a jak nie, to dziewczynka :) na takim etapie to chyba musi być zdjęcie między nóżkami (a i tak mi źle powiedzieli w 16 tc - miała być dziewczynka, a w 20 na połówkowych już siurak był widoczny nawet dla mnie)
 
Dlatego najlepiej ze stwierdzeniem płci czekac do 20 tc albo i później. Wtedy szansa na pomyłkę jest znikoma.
Ja czekałam i mam 1000% pewności, to tylko kilka tygodni, da się wytrzymać.
 
widzę,że jest dyskusja na temat zdj usg?mi gin oznajmiła,ze chlopiec,ale nie pokazując na jakiej postawie co widziała, czy widać cos waszym zdaniem na zdjeciu?da sie stwierdzic chlopca? cos ma miedzy nozkami ale nie mam pojecia co to moze byc?
 

Załączniki

  • 94567601_541874809864553_1224709232964665344_n.jpg
    94567601_541874809864553_1224709232964665344_n.jpg
    103,1 KB · Wyświetleń: 98
widzę,że jest dyskusja na temat zdj usg?mi gin oznajmiła,ze chlopiec,ale nie pokazując na jakiej postawie co widziała, czy widać cos waszym zdaniem na zdjeciu?da sie stwierdzic chlopca? cos ma miedzy nozkami ale nie mam pojecia co to moze byc?

Trzeba było poprosić o zdjęcie z narządami, bo na tym nic nie widać.
 
reklama
Do góry