reklama

chłopiec czy dziewczynka ....?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2007' rozpoczęty przez Norge, 20 Marzec 2007.

1. Norge

Norge Mamy październikowe 2007

Może to za wcześnie ....na takie pytania ale niektóre z nas może już na następnym USG poznają wstępnie płeć swojego dzidziusia ...:-)
    Na razie możemy pisać o naszych przeczuciach może życzeniach .....,o tym na co wkazują nasze apetyty ????

znalazłam fajną stronkę na forum Mam w zaawansowanej ciąży zajrzyjcie tam -....zobaczymy może się sprawdzi....:-D:-D:-D

niestety nie potrafię tego przerobić na taką formę abyście po kliknięciu się tam znalazły ....jak potraficie to proszę przerobić :-)

Komu Ch

2. Julinka

Julinka Mamy październikowe 2007

Bardzo fajny wątek....już wczoraj o nim myślałam :tak: :-)
    Jak będziemy znały płec dzidziulki to będziesz mogła w swoim poście zrobic listę nas z przewidywaną płcią dzidziusia ;-) :-)

Ja tą tabelę już wcześniej widziałam :tak: Wg niej będe miała dziewczynkę :-) Ja zawsze o dziewczyneczce sobie marzyłam więc zobaczymy czy mówi prawdę ;-) Zresztą wg tej tabeli szanse na chłopca są raczej marne...ja mam 21 lat i dzidziuś został poczęty w styczniu ;-) ​

3. reklama
  4. Kaczusia

Kaczusia Melciowa mama :)

buuuuuuuuuuuuuuuu a mi wychodzi chlopiec.
    Moj maz tez bardzo by chcial dziewczynke bo juz 3 chlopcow ma wiec mam nadziej, ze ta tabelka klamie :)

5. Norge

Mi wychodzi chłopiec ......:-D.....a mąż i tak twierdzi ,że strzelił bliźniaki ...marzyciel .

6. Norge

A tak w ogóle to pewnie do ostatniej chwili jest niepewność .....

Mój brat oczekiwał chłopca ...ponieważ lekarz prowadzący twierdził ,że będzie synek .W domu wszystko czekało niebieskie .Po cc mojej bratowej z brzuszka wyskoczyła dziewczynka (która była ułożona pośladkowo ,miała pępowinkę między nogami a nie klejnoty :-D) Kiedy piguła podeszła do brata z małym zawiniątkiem i tekstem "piękna córeczka "Brat oznajmił ,że nie jego bo on czeka na synka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Mała jest cudowna i nie wyobrażają sobie życia bez niej ale co jaja były to były .............

7. Kaczusia

Obliczylam wszystkich mojej mamie sie zgadza. Natomiast byla mojego meza wedlug tej tabelki powinna miec 3 dziewczynki a ma 3 chlopcow :) wiec moze jest nadzieja

8. Norge

no jasne kaczusia z tą tabelką to tak jak z horoskopami i wróżbami ....to jest zabawa -relaksik......! nawet gdyby miało się sprawdzić to przypadek :-D

9. Norge

ja muszę zmykać niedługo do pracy ale sama jestem ciekawa ile mamusiek zajrzy dzisiaj do tej tabelki ???:-D:-D:-D:-D:-D:-D Ja chociaż nie traktuję tego za bardzo poważnie to nie mogłam się powstrzymać :-D

10. reklama
  11. Kaczusia

Ja ta tabelke opatrzylam juz sobie jak zaczynalismy sie starac o malenstwo ale jakos nie bylam przekonana, ze to ma jakikolwiek sens. Jak sie pokazaly dwie kreseczki to to i tak bylam bardzo szczesliwa.:-)
    Skoro ma byc chlopiec to bedzie

A tu inne cudo do obliczania i wedlug tego wychodzi mi dziewczynka
    Ancient Chinese Gender Predictor

12. Norge

no jasne ważne ,żeby zdrowiutki dzidziuś był a z klejnotami czy bez -nie ma znaczenia :-)

Poleć forum