reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chodzenie na basen z niemowlakiem?

Aniam 141...czy mogłabyś mi polecić jakiś basen w Warszawie, gdzie organizowane są zajęcia dla maluchów? Też chciałam się wybrać z moim małym:tak:

ja mogę Ci polecić, ale nie wiem, z której części Warszawy jesteś.
Na Kabatach jest np. taka szkoła: ::BODY SHAPE:: Basen Fitness... jacuzzi, hydromasaż
tam chodziłam z moją córką, bardzo jej się podobało, ale ze względu na stan jej skóry musiałyśmy przerwać zajęcia. Plusem jest to, że grupa jest otwarta, w każdej chwili można do niej dołączyć. Basen kameralny, woda ciepła i ozonowana.
Na Ursynowie prawie każdy basen ma swoją szkółkę dla niemowląt i dzieci. Znam też pływalnię na SGGW i wiem, że oni też organizują kursy. Ale tam już jest większa przestrzeń, jaśniejsze światło i głośniej.
 
reklama
Dzięki Ankami. Szukam basenu w okolicach: Wola-Centrum-Bielany...mniej więcej te okolice Warszawy. Tu byłoby dla nas najbliżej.
 
Ankami - ten link co puściłaś - zajęcia prowadzone sa przez tą samą szkołe do której ja idę , bo oni mają na kilku basenach w wawie;-)
 
Aniam141 dzieki za link. Nam by pasował basen na Woli albo na Bemowie. Jutro zadzwonię i dowiem się, kiedy są wolne miejsca w grupach:tak:. Czekam niecierpliwie na relacje z pierwszej lekcji pływania :-).
 
Ja chodze z corka na basen przy Potockiej AQUA MASTER: Witamy w szkole pływania niemowlat.
Zajecia sa bardzo fajne.Przedwczoraj bylo pierwsze nurkowanie.Rodzice oczywiscie byli bardziej przerazeni niz dzieci, ktore to dobrze zniosly.
Polecam zabieranie fotelika samochodowego na basen jak sie idzie z kilkumiesiecznym maluszkiem.Jest wtedy wygodniej bo mozna zapiac w nim dziecko i w tym czasie spokojnie ubrac sie czy spakowac.
 
reklama
Do góry