reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroba czy ciąża? Pomocy!

Dołączył(a)
5 Czerwiec 2021
Postów
2
Hej dziewczyny, jestem w bardzo nietypowej sytuacji. Na początku powiem że mam 19 lat moje miesiączki są regularne (25-28) i trwają do 4 dni. Otóż w tym miesiącu w 14 dniu dostałam lekkiego dwu dniowego plamienia co już mnie zdziwiło. Następnie 28 dnia nie dostałam okresu, od razu pierwszy test- negatywny. Dwa dni później okresu dalej nie ma co nigdy mi się nie zdarzyło, kolejny test- negatywny. 33 dnia dostałam dziwne mocno brązowe plamienie które trwało trzy dni. Pomyślałam że może test mnie oszukał a to krwawienie jest krwawieniem implantacyjnym. Zaraz po jego zakończeniu zrobiłam trzeci test czyli 36d oraz 8 dni po spodziewanej miesiączce- nadal negatywny. Stwierdziłam że może to okres. 44dnia po stosunku dostałam obfitego brązowego plamienia- można nazwać galaretką. Przez następne dwa dni było plamienie które w zasadzie dzisiaj się kończy. Ginekolog oczywiście najwcześniej za tydzień. Jakieś rady/ sugestie czy to faktycznie może być ciąża? Może jakaś choroba? Strasznie się martwię miała któraś podobnie? ;/
 
reklama
Do góry