reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroba Hirschsprunga

reklama
Witam . I ja się dolacze do dyskusji. U nas horoba hirschsprunga została zdiagnozowana w maju A w lipcu została wyłoniona kolostomia.
 
A jak długi miał synek odcinek? U mnie maja wykonać zabieg jednoetapowo. Tylko mówią ze musi mieć przynajmniej 4 miesiące w Bydgoszczy w szpitalu a jesteśmy ze Szczecina. Nie oddał smolki po urodzeniu później sam się trochę załatwiał plus pomoc rurka. Teraz ma półtorej miesiąca przez rurkę dobrze się odbarcza ale sam prawie nie robi zrobi czasem ale z wysiłkiem i meczy się płacze. Nie wiem czy to zaparcia chodze po lekarzach dla chirurga bańka odbytnicy pusta odbarcza się dobrze i nic więcej. A ja się bardzo stresuje ze jie dotrwamy do zabiegu żeby się nic złego nie stało. Mi lekarz mówi ze jak się odbarcza brzuch miękki ze może mieć kolki. Ale widzę w nocy jak się pręży płacze chce zrobić a nie może a wcześniej robił tez sam bez wysiłku…
 
reklama
A jak długi miał synek odcinek? U mnie maja wykonać zabieg jednoetapowo. Tylko mówią ze musi mieć przynajmniej 4 miesiące w Bydgoszczy w szpitalu a jesteśmy ze Szczecina. Nie oddał smolki po urodzeniu później sam się trochę załatwiał plus pomoc rurka. Teraz ma półtorej miesiąca przez rurkę dobrze się odbarcza ale sam prawie nie robi zrobi czasem ale z wysiłkiem i meczy się płacze. Nie wiem czy to zaparcia chodze po lekarzach dla chirurga bańka odbytnicy pusta odbarcza się dobrze i nic więcej. A ja się bardzo stresuje ze jie dotrwamy do zabiegu żeby się nic złego nie stało. Mi lekarz mówi ze jak się odbarcza brzuch miękki ze może mieć kolki. Ale widzę w nocy jak się pręży płacze chce zrobić a nie może a wcześniej robił tez sam bez wysiłku…
U nas wycięto około 20 sm
A jak długi miał synek odcinek? U mnie maja wykonać zabieg jednoetapowo. Tylko mówią ze musi mieć przynajmniej 4 miesiące w Bydgoszczy w szpitalu a jesteśmy ze Szczecina. Nie oddał smolki po urodzeniu później sam się trochę załatwiał plus pomoc rurka. Teraz ma półtorej miesiąca przez rurkę dobrze się odbarcza ale sam prawie nie robi zrobi czasem ale z wysiłkiem i meczy się płacze. Nie wiem czy to zaparcia chodze po lekarzach dla chirurga bańka odbytnicy pusta odbarcza się dobrze i nic więcej. A ja się bardzo stresuje ze jie dotrwamy do zabiegu żeby się nic złego nie stało. Mi lekarz mówi ze jak się odbarcza brzuch miękki ze może mieć kolki. Ale widzę w nocy jak się pręży płacze chce zrobić a nie może a wcześniej robił tez sam bez wysiłku…
U nas okolo 20 cm wycięto dwie dolne części jelit esica, oraz otbytnica.
biopsję z zstępnicy pobierali dwukrotnie i komurki zwojowe są obecne.
 
Do góry