reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroby, wizyty u lekarzy.

Witaj !
Mam córcie 2 latka która na bilansie ważyła tyle samo co Twoja niunia ma tylko pyzate policzki jest strasznym nie jadkiem domtego na rocznym bilansie ważyla 9 kg czyli przez rok tylko kg miała do przodu ja mam poprostu nadzieje ze bedzie drobniutka choc ostatnio nam choruje na zap. dróg moczowych! Trzymaj sie!
 
reklama
Własnie od ponad tygodnia wlaczymy z uporczywym katarkiem pogrypowym:
nasz sposoby:
- odciaganie przez rure - czyli zestaw "sopelek" plus mocne płuca taty
- woda morska
- wczesniej dostawał krople nasivin ( głównie na noc)
- maść majerankowa - niezawodna
- oraz "psedoinhalacje" czyli nalac wody gorącej do wanny - wlać kropelek, posadzic na podłodze i pobawić sie w zamkniętej łazience.

- dostała też Euphorobium - kropelki homeopatyczne - ale sama nie wiem, czy to wogóle działa - wierzyć w ich działanie, czy nie? Zobaczymy.

ja to mówią katar leczony trwa 7 dni, nieleczony tydzień
ale jakich kropelek?
ja uzywam nasivin tylko przed spaniem, przez kilka dni i smaruje plecki i klatke piersiowa pulmin baby. do tego bioaron C. mozna stosowac amol u 16 miesiecznego malucha?
 
mam problem znowu corka ma zapalenie krtani i daje jej wyksztuśny syrop Flawamed i nic po nim nie kaszle tylko dlaczego ??
czy jeszcze moze dostac ataku jezeli ma od wczoraj ma zapalenie krtani ???
 
Jak moja coreczka miala zapalenie krtani to dostawala owszem syrop wykrztusny ale do togo antybiotyk zinnat,zastrzyk w tylek dexaven i encorton.Atak dostala tylko raz w noc poprzedzajaca wizyte u lekarza.Po tym zastrzyku wszystko jej puscilo i bylo o wiele lepiej:tak::tak::tak:
 
Witam wszystkie kobietki...!
Mam taki problem,otóż u mojego 2 letniego synka Filipa zauważyłam że ucieka mu prawe oczko do środka,nie wiedziałam co robić... zgłosiłam się do lekarza pediatry ale kazał umówić się na wizytę we Wrocławiu w Centrum Medycznym....
ale tak z Waszego doświadczenia jak myślicie czy dziecko w takim wieku moze miec taki problem??
Filipkowi często tak się zdarzało ale teraz coraz mniej... Nie wiem co robić czy mogę jeszcze troszkę poczekać...
Czekam na Wasze odpowiedzi...
 
ja mysle ze poprostu zezuje ja np jako dziecko miałam zeza na jedno oko nosiłam rok okulary i sie wyleczylo mysle ze nie ma sie co martwic na zapas a do lekarza trzeba i tak isc :-)
 
Cześć jestem tu pierwszy raz ,mam małą córeczke, która w marcu skończy dwa lata. Pół roku temu wyłysiała ,podobno to łysienie plackowate.Czy ktoś się z tą chorobą spotkał?
 
mój Łukasz miał niedawno zapalenie krtani. Nie kaszlał wcale ale nie mógł płakać ani mówić w ogóle nie mógł dźwięków z siebie wydać. Lekarz przepisał mu antybiotyk - sumamed i lakcid. Syropu nie przepisywał. Lepiej było drugiego dnia a przeszło całkowicie po około 4 dniach.
 
reklama
Do góry