reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby :/

reklama
Hej dziewczyny ostatnio zastanawia mnie coraz bardziej kwestia szczepień noworodków. Powiedzcie co Wy o tym sądzicie? Znalazłam taki fanpage i powiem Wam że ja to jestem chyba coraz bardziej przeciwna: https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop?fref=ts

podobno w innych krajach UE nie ma tylu trucizn podawanym maluszkom, a jak my byłyśmy szczepione to na pojedyncze choroby a nie taki mix np.: na 5 który bardzo atakuje malutki organizm.
Ciekawa jestem Waszych opinii.
 
Anemonne - ja nie zaszczepie przez pierwsze 4 msc na pewno. Potem sie zastanowie. Na pewno MMR będe unikac tak długo jak sie da. Mojej starszej nie zaszczepiłam i odpukać od 1,5 roku udaje mi sie tego uniknąć.
 
reklama
Anemonne ja szczepie. Balabym sie nie zaszczepic.. to zawsze jest goracy temat. Kazdego rodzica sprawa indywidualna. Moje dziecko b.dobrze znosilo wszystkie szczepionki ale corka znajomej miala tzw.krzyk mozgowy :/ moze opoznie wszystkie szczepienia o miesiac lub dwa ale ide zgodnie z kalendarzem plus dodatkowo rotawirusy.
 
Do góry