reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chory dzieciaczek

kaśka76

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2005
Postów
7 417
mam problem, bo Piotrek ma spory katar i kaszle często, ale nie ma gorączki czy stanu podgorączkowego - nie wiem czy iść z nim do pediatry czy przeczekać?????? wiem, że przewiało go w tym cholernym szpitalu na obserwacji po stłuczce, bo tam wszędzie przeciągi były.
 
reklama
idąc nic nie tracisz, możesz tylko zyskać...ja na twoim miejscu nawet bym się nie wahała..
 
kasiu, ja tez bym poszła. lepiej dmuchać na zimne.

A Piotruśkowi pewnie nic nie jest :) Moja Karola tez często kicha :)
 
Kasiu, ja też bym ci radziła pójść na wszelki wypadek. Możesz do noska kropić mu wodę morskę, katar wtedy szybciej zejdzie.
 
bylam, mamy bakterię jakąś, przywleczoną ze szpitala. baktrim i nurofen i syropek do picia. a na dworek możemy wychodzić normalnie, tylko coby barrdzo nie wiało.
 
Kinga: tylko sie nie śmiej, ale lekarka mi powiedziała, że chyba zacznie wierzyć, żźe Piotrka ktoś uroczył. ::)
 
kaśka76 pisze:
Kinga: tylko sie nie śmiej, ale lekarka mi powiedziała, że chyba zacznie wierzyć, żźe Piotrka ktoś uroczył.  ::)
Kaska,ja o tym zaczelam powaznie myslec jeszcze jak bylam w ciazy.Dlatego jak wychodzilam gdziekolwiek to zwieszalam sobie na szyji takiego kamyczka niebieskiego,ktory mial mnie chronic(i nie urodzona jeszcze Majeczke) przed zlymi ludzmi.A kiedy Majka sie urodzila to zawieszam jej ten kamyczek na ubrankach,a najbardziej kiedy sie wybieramy do tesciowej,albo kiedy ona do nas przyjezdza.Wiem ze to bardzo glupie,ale tak sie czuje spokojniejsza.
 
reklama
kaśka76 pisze:
Kinga: tylko sie nie śmiej, ale lekarka mi powiedziała, że chyba zacznie wierzyć, żźe Piotrka ktoś uroczył. ::)

mi tylko wystarczy napisać: tylko sie nie śmiej i zgadnij co zrobiłam? hihihi :D
 
Do góry