reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chory roczniak pomocy

Beebs dzięki za rady. Niestety mam podobne wspomnienia z dzieciństwa i dlatego obiecałam sobie być inną mamą ale tak ciężko się nie denerwować kiedy odmawia jedzenia :/ muszę się postarać wyluzować dla dobra wszystkich
 
reklama
No widzisz, to jak sobie obiecałaś tak zrób od dzis, zobaczysz ze będziecie szczęśliwsi. Moja córka od rana jedzie tylko na 2 bułkach ( bez niczego ) i jajecznicy z 1 jajka plus 4 kubki kompotu ( jabłko-śliwka domowy bez cukru, bardzo lubi wiec jej gotujemy codziennie świeży). No i co mam zrobic, włosy z głowy rwać czy ja do stołu przywiązać? Ogórka nie, rzodkiewki nie, sałaty nawet na talerzu nie chce widzieć... trudno, następny bedzie obiad i co zje to zje.
Luz kobieto i jeszcze raz luz. Powodzenia!
 
Popieram dziewczyny, głowa do góry nie to nie i już. Ja ciągle w stresie byłam jak syn nie chciał nic jeść.
Chodziłam wściekła i załamana że mi z głodu padnie.
Rzuciłam na luz w końcu, syn je tj jadł (teraz już ma 3 lata) szkoda było moich nerw I twoich też. Głowa do góry
 
Mój od tygodnia zjada naprawdę minimalne porcje, od pierwszej łyżeczki zaczyna się już odpychanie, kręcenie głową, ma jakiś uraz do łyżeczki chyba. Z tego wszystkiego zaczęłam go karmić przy telefonie [emoji15] i jestem na siebie wściekła za to. Ale dobrze wiedzieć że nie jest on wyjątkiem
 
Mój od tygodnia zjada naprawdę minimalne porcje, od pierwszej łyżeczki zaczyna się już odpychanie, kręcenie głową, ma jakiś uraz do łyżeczki chyba. Z tego wszystkiego zaczęłam go karmić przy telefonie [emoji15] i jestem na siebie wściekła za to. Ale dobrze wiedzieć że nie jest on wyjątkiem
No mój je przed tv:/ lepsza nie jestem. Spokojnie.
 
Do góry