reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny - kiedy, gdzie? zdjęcia ......

Chrzciny Julki to byla imprezka bez alkoholu i tak samo planuje roczek. Na chrzcinach bylo cos 25 osob a na roczek postanowilismy z moim m ze tylo rodzice chrzesni i dzidkowie.Bedzie mniej zamieszania ale za to bardziej uczcimy jej swieto:tak:
Sikoreczka79 tez mam urodzinki w listopadzie tylko ze 03.11:-)
 
reklama
U nas taki hardcorowy jest lipiec: 19 - siostrzenica ur, 23 - moja mama ur, 25 - tata im i teść ur, 26 - siostra im, 27 - siostra ur :huh:. Później w sierpniu trzy rocznice ślubu nasza, rodziców i teściów - co 10 dni. A w listopadzie 10 - ur Martynki, 11 - im męża, 20 - moje ur, a 25 - moje im. Gorący czas!!! Dlatego doszliśmy do porozumienia, że obchodzimy tylko okrągłe rocznice i jubileusze :-D
 
a my już po chrzcinach. jak będę miała chwilkę wolnego to wkleję trochę fotek. a ostrzegam że mam ich dużo...!!!:tak:. Lila była baaaardzo grzeczna w Kościele /jak nie ona/, inne dzieci takie troszkę rozwrzeszczane, wszystkie hurtem płakały...jeśli chodzi o grilla było suuuuper, zaaaajeeeeebiiiście....ale nigdy więcej:-D. pogoda przecudna, jakbym wiedziała że będzie tak cieplutko i fajnie to dzieciakom bym rozłożyła nasz wielki basen.zmęczona jestem jak pies. acha, chrzciny były o 12 w południe a ostatni goście wyszli o 22 a ja osobiście usnęłam o 2.00. Fryzurka Liluni była też rozkoszna. miała dwa dobierane warkoczki coś w stylu koszyczka przez całą głowę tylko końce były upięte normalnie. zresztą zobaczycie na zdjęciach.]
całujemy. Mama i Lilek
 
Hi hi, a ja sie pochwalę, że już jedno zdjęcie Lilci widziałam i faktycznie wyglądała cudnie :-):tak:
Widzisz, Aniu, nasze modły, tańce słońca i wszystko inne poskutkowało i pogoda dopisała :happy2:
Mi teraz trochę szkoda, że chrzciliśmy Oliwkę tak szybko, bo miała zaledwie 10 dni...Ale akurat wtedy był w Polsce mój brat, a miał być chrzestnym no i tak na szybko wszystko było załatwiane i robione.No, ale grunt, że diabełek wypędzony ;-)
 
Czekamy na fotki z niecierpliwością!
Jak sie okazuje - nie traki diabeł straszny i chrzściny da się przeżyć ;-) Nieźle się nabiegałaś :tak:
 
okej...no to zaczynamy sesję...
1/ Lilunia jeszcze w domu
2/my obie w Kościółku
3/nasza mała rodzinka
4/ja i Lila
5/wypędzanie diabła
 

Załączniki

  • a.jpg
    a.jpg
    190,1 KB · Wyświetleń: 163
  • b.jpg
    b.jpg
    186,8 KB · Wyświetleń: 159
  • c.jpg
    c.jpg
    232 KB · Wyświetleń: 158
  • d.jpg
    d.jpg
    216,7 KB · Wyświetleń: 147
  • e.jpg
    e.jpg
    208,9 KB · Wyświetleń: 140
1/egzorcyzmy
2/Lila, rodzice /czyli my:-D/ i chrzestni
3/nasza wielka rodzinka
4/już przed naszym domkiem
5/Lilunia
 

Załączniki

  • ab.jpg
    ab.jpg
    209,2 KB · Wyświetleń: 135
  • f.jpg
    f.jpg
    182 KB · Wyświetleń: 147
  • ac.jpg
    ac.jpg
    217,2 KB · Wyświetleń: 144
  • ad.jpg
    ad.jpg
    239,1 KB · Wyświetleń: 137
  • ae.jpg
    ae.jpg
    140,4 KB · Wyświetleń: 146
1 i 2/Lilcia na sesji
3/razem
4/Lila z pradziadkami
5/i z moją siostrą
 

Załączniki

  • bb.jpg
    bb.jpg
    235,8 KB · Wyświetleń: 142
  • be.jpg
    be.jpg
    195,1 KB · Wyświetleń: 148
  • bd.jpg
    bd.jpg
    218,7 KB · Wyświetleń: 139
reklama
1/z nowymi rodzicami
2/z dziadkami
3/z drugimi dziadkami
4/ja z moimi najukochańszymi dzieciaczkami
5/Lila z moim ukochanym chrześniakiem
 
Do góry