reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

reklama
Kasiula, myślę, że ubiór maluszka naprawdę może być dowolny, a nie koniecznie biały becik - przecież to Twoja córeczka!
 
My chrzcimy 23 kwietnia i zaloze malemu bluze ala marynarska, granatowe sztruksy (nie mam bialych spodni) i na to bialy kombinezonik, bo u nas w kosciele jest zawsze ziiimno jak cholera-i zdecydowalam- zadnych becikow!
 
my mamy chrzciny juz w niedziele
malego ubieram na bialo-bo tak mam wszystko kolorowe mocno kolorowe,a specjalnie kupowac nie bede
mamy becik z tego wzgledu ze w kosciolku jeszcze chlodno
 
I słusznie felqua, popieram. My chrzcimy 30 kwietnia i też nie planuję, żadnych super koronkowych becików :) Tylko jeszcze nie wiem, w co Jasia ubiorę.
 
A u nas chrzciny chyba zostana przesuniete. Kandydatka na chrzestna jest w ciazy i juz sie nasluchalysmy, ze kobieta w ciazy nie powinna byc chrzestna. Wiec stwierdzilysmy, ze zrobimy wspolne chrzciny na Gwiazdke ... Oczywiscie tez jest zle, ale my to mamy gdzies.
 
reklama
my chrzcimy w czerwcu - na Zesłanie Ducha Sw. Co do ubrania to nie myslałam jeszcze o tym - zobaczymy jaka będzie pogoda
 
Do góry