reklama

Chrzciny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez felqua, 12 Kwiecień 2006.

1. felqua

felqua Fanka BB :)

Dziewczyny mam pytanie- w czym bedziecie chrzcily swoje maluchy- bo moja rodzina caly czas truje mi ze musze miec bialutki becik- a ja chce Malego ubrac w kombinezonik, bo akurat mam bialy- czy to wypada?

2. my bedziemy chrzcili kolo 20maja jak moi rodzice przyjada
    to chyba zależy tez od pogody pamietam ze moja kuzynka chrzciła w lato synka i miał taki malusieńki żółty garniturek

ja jeszcze sie nad tym nie zastanawialam a becik do chrztu w sumie mam zobaczymy jeszcze

a kiedy planujecie chrzciny swoich pociech?

3. reklama
  4. mamaoli

mamaoli Gość

Maksiu będzie chrzczony 29 kwietnia
    Mam pożyczony taki biały kombinezonik nie jest bardzo gruby więc myśle że będzie w sam raz. Bratowa ma mi jeszcze podrzucić biały komplecik cienki ale to tylko jakby bylo super cieplo

5. mamaoli

mamaoli Gość

Bardziej niż ubrankiem martwie się jednak wysypką mojego synusia,oby to była skaza białokowa :(
    Mam nadzieje że do czasu chrztu Maksia buzia będzie już gładziutka :)

6. azik

azik Gość

tak był ubrany mój Piotruś, dziewczynka obok w różowej sukience

na teraz bym kupiła marynarskie ubranko, ale znowu chrzcze w wakacje, więc pewnie znowu będzie białe body

7. anian

anian Fanka BB :)

azik, słodki był Twój Piotruś.

Patrycja ma chrzest już w niedzielę. I tak, do ubrania mam śpioszki+body z długim rękawkiem (taki przygaszony biały) a na to będzie miała polarek w biało-niebieskie paski (jak będzie zimno). A do kościoła mam jeszcze pożyczony biały rożek.

8. agao

agao Fanka BB :)

mój ma coś na policzkach myślałam że to potówki ale podobno nie ale lekarz nie wie od czego to spróbuję bez mleka ale po sudokremie troszkę schodzi

a chrzciny u nas też 29 kwiet

9. komkat

komkat Fanka BB :)

My zaplanowaliśmy chrzciny na 3 czerwca.
    Mam nadzieję, że będzie ciepło, to rożek nie bedzie potrzebny ;D

10. reklama
  11. agao

agao Fanka BB :)

mój w rożku si e nie mieści po skosie tylko stopki można mu ledwo ledwo przykryć no czyba że sie zwinie w kłębek

12. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

my chrzcimy 18.06. tylko chrzestnego trxeba znaleźć.

Poleć forum