reklama

Chrzciny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez felqua, 12 Kwiecień 2006.

1. felqua

felqua Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny mam pytanie- w czym bedziecie chrzcily swoje maluchy- bo moja rodzina caly czas truje mi ze musze miec bialutki becik- a ja chce Malego ubrac w kombinezonik, bo akurat mam bialy- czy to wypada?

2. kasiula matula

kasiula matula Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my bedziemy chrzcili kolo 20maja jak moi rodzice przyjada
    to chyba zależy tez od pogody pamietam ze moja kuzynka chrzciła w lato synka i miał taki malusieńki żółty garniturek

ja jeszcze sie nad tym nie zastanawialam a becik do chrztu w sumie mam zobaczymy jeszcze

a kiedy planujecie chrzciny swoich pociech?

3. reklama
  4. mamaoli

mamaoli Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Maksiu będzie chrzczony 29 kwietnia
    Mam pożyczony taki biały kombinezonik nie jest bardzo gruby więc myśle że będzie w sam raz. Bratowa ma mi jeszcze podrzucić biały komplecik cienki ale to tylko jakby bylo super cieplo

5. mamaoli

mamaoli Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bardziej niż ubrankiem martwie się jednak wysypką mojego synusia,oby to była skaza białokowa :(
    Mam nadzieje że do czasu chrztu Maksia buzia będzie już gładziutka :)

6. azik

azik Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0

tak był ubrany mój Piotruś, dziewczynka obok w różowej sukience

na teraz bym kupiła marynarskie ubranko, ale znowu chrzcze w wakacje, więc pewnie znowu będzie białe body

7. anian

anian Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    azik, słodki był Twój Piotruś.

Patrycja ma chrzest już w niedzielę. I tak, do ubrania mam śpioszki+body z długim rękawkiem (taki przygaszony biały) a na to będzie miała polarek w biało-niebieskie paski (jak będzie zimno). A do kościoła mam jeszcze pożyczony biały rożek.

8. agao

agao Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój ma coś na policzkach myślałam że to potówki ale podobno nie ale lekarz nie wie od czego to spróbuję bez mleka ale po sudokremie troszkę schodzi

a chrzciny u nas też 29 kwiet

9. komkat

komkat Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My zaplanowaliśmy chrzciny na 3 czerwca.
    Mam nadzieję, że będzie ciepło, to rożek nie bedzie potrzebny ;D

10. reklama
  11. agao

agao Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój w rożku si e nie mieści po skosie tylko stopki można mu ledwo ledwo przykryć no czyba że sie zwinie w kłębek

12. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my chrzcimy 18.06. tylko chrzestnego trxeba znaleźć.

Poleć forum