reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

catherinka pisze:
Kasiula, myślę, że ubiór maluszka naprawdę może być dowolny, a nie koniecznie biały becik - przecież to Twoja córeczka!

Tzn. to miało być do Felqua... nie wiem czemu zobaczyłam, że pierwszego posta napiosała KasiulaMatula... ::)

No więc jeszcze raz: Felqua, myślę, że ubiór maluszka naprawdę może być dowolny, a nie koniecznie biały becik (nie mówię tu o jakiś wystrzałoweych kolorach ;D) - przecież to Twój synek!

I to w co zdecydowałaś się ubrać małego uważam za odpowiednie!
I ja nieszczególnie za becikiem z koronkami przepadam...
 
reklama
asioczek pisze:
A u nas chrzciny chyba zostana przesuniete. Kandydatka na chrzestna jest w ciazy i juz sie nasluchalysmy, ze kobieta w ciazy nie powinna byc chrzestna. Wiec stwierdzilysmy, ze zrobimy wspolne chrzciny na Gwiazdke ... Oczywiscie tez jest zle, ale my to mamy gdzies.


??????? dlaczego kobieta w ciąży nie może być chrzestną?????????
 
ivon pisze:
asioczek pisze:
A u nas chrzciny chyba zostana przesuniete. Kandydatka na chrzestna jest w ciazy i juz sie nasluchalysmy, ze kobieta w ciazy nie powinna byc chrzestna. Wiec stwierdzilysmy, ze zrobimy wspolne chrzciny na Gwiazdke ... Oczywiscie tez jest zle, ale my to mamy gdzies.


??????? dlaczego kobieta w ciąży nie może być chrzestną?????????

podobno jest taki przesad ... jednemu dziecku niby szczescie sie odbiera oczywiscie tesciowa kilka opowieci o urodzeniu chorego dziecka wyciagnela wiec szwagierka wymiekla ... nie ma jak zabobony i dobre ludowe rady ...
 
ja tez to od kogoś słyszałam
że niby jedno z dzieci umrze

co to za zabobony pojecia nie mam ale tez mnie ktos tym straszył
 
He he- moja mama to by cały wózek czerwona wstążką obwiązała gdybym jej tylko pozwoliła!
Ale o tym że kobieta w ciaży nie może być chrzestną to jeszcze nie słyszałam!
 
aga twoi rodzice chrzestymi maga byc tylko wy nie mozecie a tak wybor jest wasz

co do tych przesadow,zabobonow-przesada czego ludzie nie wymysla,mamy 21 wiek a ktos z takimi bredniami wyskakuje......................
a co do dekorowania wozkow kokardami czerwonymi-ja niestety mam(choc nie wierze)-tesciowa mi przywiesila t,mezowi nagadala o jakims zaczarowaniu dziecka i chcac nie chcac wisi ::) :mad:
 
I u nas był temat czerwonych kokardek ... Żeby nikt już nie gadał - włożyliśmy do lóżeczka misia z coca coli - jest bialy, a na szyi ma czerwony szaliczek ;D
 
reklama
mnie tez wszyscy pytaja a gdzie czerwona kokardka
jakos nie mam weny aby ja wieszać ihhi

dostałam od koleżanki ubranko do chrztu różowe nawet ładne jednak nkie wiem czy nie wolałabym białego co prawda ma białe wstawki
ale jest takie śliczne musze pomyśleć mam jeszcze troche czasu
jak odzyskam aparat bo pozyczylam kumpeli to wam wkleje to ubranko
 
Do góry