reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

asioczek pisze:
ivon pisze:
asioczek pisze:
A u nas chrzciny chyba zostana przesuniete. Kandydatka na chrzestna jest w ciazy i juz sie nasluchalysmy, ze kobieta w ciazy nie powinna byc chrzestna. Wiec stwierdzilysmy, ze zrobimy wspolne chrzciny na Gwiazdke ... Oczywiscie tez jest zle, ale my to mamy gdzies.


??????? dlaczego kobieta w ciąży nie może być chrzestną?????????

podobno jest taki przesad ... jednemu dziecku niby szczescie sie odbiera oczywiscie tesciowa kilka opowieci o urodzeniu chorego dziecka wyciagnela wiec szwagierka wymiekla ... nie ma jak zabobony i dobre ludowe rady ...
+


nie wierzę w przesądy, ale chrzestna Piotrka poroniła dwa tygodnie po....
 
reklama
ivon pisze:
asioczek pisze:
A u nas chrzciny chyba zostana przesuniete. Kandydatka na chrzestna jest w ciazy i juz sie nasluchalysmy, ze kobieta w ciazy nie powinna byc chrzestna. Wiec stwierdzilysmy, ze zrobimy wspolne chrzciny na Gwiazdke ... Oczywiscie tez jest zle, ale my to mamy gdzies.


??????? dlaczego kobieta w ciąży nie może być chrzestną?????????

Ja w grudniu byłam chrzestną dla syna naszych przyjaciół (w siódmym miesiącu ciązy) i jakoś nic się nie stało. Teraz mama Filipka będzie chrzestną dla mojego Jasia i wszyscy są zadowoleni.
 
Już jestem, a właśiwie Patrycja jest już po chrzcinach. Była dzielna i  w kościele nie płakała, trochę podsypiała, a na przyjęcie sakramentu nawet otwarła oczy i pilnie filowała.
A oto jak moja księżniczka wyglądała w tym dniu:

strój oficjalny (potem musiam go uzupełnić, bo pogoda była nienajlepsza)
BYŁO ZDJĘCIE
a tak słodko śpię w beciku, po chrzcie
BYŁO ZDJĘCIE
 
anian my tez po chrzcinach fakt pogoda wietrzna
moj maluszek mial bialy swetrek i spodenki welniane pod spodem oczywiscie koszulka i spioszki
ten mix spowodowal ze wygladal na takiegoooooooooo grubasa ::) ze uslyszalam za nami ludzi"jaki wielki" a on tylko miesiac ma ;)
 
My bedziemy chrzcili w lipcu. Mial byc koniec maja ale chrzestna w ciazy i termin ma na srodek czerwca wiec nie chcemy jej pod koniec ciazy fatygowac,no i moze urodzic wczesniej. Pozatym w lipcu ma przyjechac tesciowa wiec zaczekamy na nia z chrzcinami.
 
Poradźcie dziewczyny! W naszym kościele chrzty są tylko po mszy o godz. 9.00, więc w restauracji, gdzie zamawiamy obiad będziemy gdzieś ok. 10.30. I co tu o takiej durnej porze podać. Czy myślicie, że można zacząć od ciastka i kawy/herbaty, a potem, koło 14.00 obiad??? Przystawka odpada, bo koszty znowu by poszły sporo w górę, a to dla nas i tak spory wydatek.
 
reklama
Pytia, wydaje mi się, że spokojnie możesz zacząc od ciacha i kawy, a potem obiadek. My też zaczęliśmy od kawki tylko skończyło się na kolacji (msza o 15) ;D
 
Do góry