reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

ja dzis kupilam stroj do chrztu dla malej i jestem bardzo zadowolona :-) sukieneczka biala z malutkimi hafcikami. do tego jasnorozowy sztruksowy plaszczyk - tylko jest za duzy troche i bede musiala jakos kombinowac, zeby Ninka w nim nie zniknela :baffled:
 
reklama
O matko co to był za młyn!!! Komunie robimy w lokalu. Już postanowione!! nawet mężuś się zgodził:-D. A było tylko 10 osób z nami i dwójka dzieci (3 i 6 lat). masakra!!! Ale poszli szybko:0 o 21 miałam posprzątane, dziecko wykąpane i spało zmordowane.

Jakubek był super w kościele. Spłakał się tylko na początku jak zobaczył gości przed kościołem i księdza w zachrystii przed mszą, potem było już tylko smiesznie. Śpiewał na cały kościół, gadał jak ksiądz mówił kazanie, aż się ksiądz uśmiał i komentował. Poza nami jeszcze trójka dzieciaczków do chrztu także fajnie. jak już pisałam to było u zakonników więc pełen luz, wszyscy weseli, jak jakaś gafa to obracana w żart przez księdza, sam też cos tam w pewnym momencie zapomniał. A jak u Was?
 
I jeszcze klika fotek:-);-)
4728mrq.jpg

49k4yzb.jpg
 
faktycznie,Jakubek wyglądał ślicznie.Asiuk,ale masz to już za sobą.takie imprezy zawsze są męczące
 
NO MY JAK DOBRZE POJDZIE TO OCHRZCIMY MACIUSIA W CZERWCU...JUŻ DOGADUJEMY WSZYSTKO Z NASZYM ZAPRZYJAŹNIONYM KSIĘDZEM....
GOSCI OCZYWISCIE PRZYJMUJEMY W LOKALU BO BEDZIE OKOLO 50 OSOB...TAKA U NAS WIELGAŚNA RODZINA....W DODATKU TE 50 OS TO SAMI NAJBLIŹSI:szok: .....BEDZIE JAK NA WESELU..HE HE HE

ALE CIĘSZE SIE BARDZO Z NARESZCIE NASZEMU BOBASOWI "ODADNĄ RÓŻKI" HE HE HE
 
reklama
A ja myslalam, ze moje 25 osob to duzo...;-)
Nie wiem czy jest wielka roznica w cenie miedzy lokalem a impreza w domu. Jak dostalam liste zakupow od pani, ktora ma nam naszykowac jedzenie to :szok:
Do tego ten stres, czy wszystko dobrze wypadnie. Ze juz nie wspomne o balaganie i zamieszaniu w domu :baffled:. Na szczescie bede miala do dyspozycji 2 zmywarki, bo jak sobie pomysle, ze jeszcze musialabym to wszystko zmywac...:szok:

Na bank nastepna impreza bedzie w lokalu:tak:
 
Do góry