reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzest :-)

reklama
Sorga zdjęcia super :tak:
Wyglądasz REWELACYJNIE !!!
Eryk był chyba bardzo grzeczny w kościele ?

ps. Czy ja Cię tam na jednym zdjęciu wypatrzylam z papierosem ????:szok: A CO Z CYCEM ???
 
Sorga pięknie wyglądaliście :-)

My jesteśmy na etapie szybkich przygotowań do chrzcin - miały być w październiku, ale tatuś przełożył wyjazd służbowy z września na październik i teraz musimy szykować szybko chrzciny na początek września tak by wszystkim pasowało. Właśnie poszukuje jakichś jasnych spodenek dla Czarka a tu jak na złość nic odpowiedniego nie mogę znaleźć.:no: Jak tak dalej pójdzie to Czarek będzie chrzczony w dżinsach :szok::baffled:
 
Eryk hmmm czy był grzeczny... jeśli głośne pierdzenie w czasie nabożeństwa sie nie liczy to raczej był ;-):tak:
Co do fajek, owszem popalam na codzień bo w poradni laktacyjnej mi powiedzieli że można, w dzień chrztu akurat miałam mleko ściągnięte w butelce w torbie:p
 
Sorga, też obejrzałam! Wszystko super, a Ty wyglądałaś rewelacyjnie. Miałaś super kieckę i epatowałaś seksem - byś się wstydziła - nawet KSIĘDZA!!! :p
 
Sorga super wygladasz na tych chrzcinach,nasze w pazdzierniku jak tatko przyjedzie juz sie nie moge doczekac
 
Surga widac ze chrzciny odbyly sie w super atmosferze:tak: Ladna z Ciebie mamusia...A Eryk to widac zadowolony z tego calego ruchu kolo niego:-)
 
reklama
Do góry