reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest :)

reklama
Znam ten ból :-(
A w dodatku kręgosłup mi siadł, rehabilitant jakieś plastry wścieke różowe a la Doda ponaklejał i nie mogę robić żadnych brzuszków, więc mi się chyba jeszcze dłuuugo bedzie wylewał (a miałam nadzieję wcisnać się w coś na ślub bez kupowania nowych rzeczy) :baffled:
 
dziewczyny i po strachu juz po chrzcinach;p
jestem dzis na swieżo to skrobne cos
na poczatku mszy Mateusz był tak grzeczny wprost aniołek, troche spał troche sie rozgladał, ale jak inne dziecko zaczeło płakać( razem 4 chrzty były) to ten płacz go wystraszył i dostał jakiejs histerii, nie mozna go bylo za nic uspokoic, a w momencie polewania woda głowki to w ogole zrobił taką mine jakbysmy go na sciecie prowadzili ;p jeszcze nie widziałam u niego tak smutnej i przerazonej miny.

cały poczerwieniał i tak sie spocił ze był caly mokry mimo cienkiego ubranka... to z nerwów
ale mamy to juz za soba:)

i pochwale sie jeszcze taką śliczną grzecoteczką która Mateuszek dostał :) ładna pamiątka
http://www.allegro.pl/item699694334_nowosc_grzechotka_srebro_chrzest_grawer_gratis.html
 
Ostatnia edycja:
I ja mam kłopot aby dwójkę znaleźć ... a 4-ka to jakieś szaleństwo :szok: :-).

Byliśmy u księdza dopytac o szczegóły chrztu - niby wszystko wiedzieliśmy ale np.nie zdawalam sobie sprawy że osoba rozwiedziona (tzn. bez rozwodu kościelnego) nie może być brana pod uwage. I du..a blada - już kompletnie nie mam pomyslu kogo poprosić.[/QUO
WITAM. PODCZYTUJE TEN WATEK BO U NAS CHRZEST W TYM TYGODNIU.PATEWKA ,JA TEZ MIALAM PROBLEM Z CHRZESTNYMI I OKAZALO SIE,ZE MOZE BYC JEDNA OSOBA.TROCHE GLUPIO ALE NIE MA WYJSCIA TO TRZEBA Z JEDNYM ZROBIC.
 
A my chrzciny mamy 12 wrzesnia.Ubrana będe w ..... suknie ślubna ;-) hehhehe bo najpierw bedzie nasz ślub a potem chrzciny.:-) Ubranka dla Oliwiera jeszcze nie mam niestey.Musze sie sprezyc.
 
A ja mam chrzciny tak jak klucha 27 września i też nie mam ani sobie ani Filipkowi żadnego odzienia.

A właśnie dziewczyny jak to jest..... czy nie powinna matka chrzestna kupić ubranka chrześniakowi???? :confused::confused::confused:

I powiedzcie mi co tak tradycyjnie chrzesnty powinnien dać jako prezent, bo u mnie chrzesntym jest mojej siostry mąż i tak ona mnie podpytuje co chcemy i sama nie wiem :confused::confused:
 
reklama
A właśnie dziewczyny jak to jest..... czy nie powinna matka chrzestna kupić ubranka chrześniakowi???? :confused::confused::confused:

I powiedzcie mi co tak tradycyjnie chrzesnty powinnien dać jako prezent, bo u mnie chrzesntym jest mojej siostry mąż i tak ona mnie podpytuje co chcemy i sama nie wiem :confused::confused:
U mnie było tak:szatkę kupowała chrzestna,świecę chrzestny a ubranko wedle życzenia:tak::tak::tak: tradycyjnym prezentem jest łyżeczka żeby dziecko głodu nigdy nie zaznało.Kupuje się też smoczki i grzechotki srebrne...
 
Do góry