reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest :)

reklama
Nasza Oliwia zostala ochrzczona 20 sierpnia w rocznice naszego slubu. Msza byla przepiekna bo jeszcze rocznicowa, Mala caly czas spala, nawet nie drgnela przy polewaniu glowki i caly czas na raczkach. Na koniec zagrano nam marsz Mendelsona i dostalismy takie laurki: Oliwia pamiatke chrztu swietego a my cenzurke ze wytrzymalismy rok ze soba ;D
 
My też już po chrzcie  ;D ;D ;D ;D Kuba przespał całą mszę i nawet pojęcia nie ma co się wokół niego działo, tylko jak go ksiądz polewał wodą, to przy pierwszej strużce łaskawie otworzył jedno oko żeby się zorientować o co chodzi  ;D ;D ;D
a teraz dokumentacja
pgo0152jy7.jpg


pgo0108cb7.jpg


pgo01351zo8.jpg


pgo0081ap2.jpg


pgo0048kn2.jpg


pgo0139fn8.jpg
 
SUmka ubranko ODLOT poprostu !!!!!!!!!!!!!!!! KUrcze ze tez w Tarnowie taki maly wybor. Wygladaliscie slicznie !!! ;D
 
Jezuuuuuuuuuuuuuuu jaki slodziasty ...  ;D  ::)  ;D Kubus wygladal odlotowo... w tym ubranku cudownie byloby Mu zrobic czarnobiale zdjecia...
Sumka z Bartka to niezly Ci tez przystojniak rosnie...dziewczyny pewnie lataja za nim w szkole jak wsciekle...co...  ;D
 
A tak na marginesie to my nawet nie mamy wstepnych planow na kiedy zrobic chrzciny...jak narazie calauwage pochlania nam nowe mieszkanie..jest jeszcze troche roboty..planowalismy na boze narodzenie ale chrzesni w tym czasie yjezdzaja na wycieczke...i nie da sie juz odkrecic... ::)
 
Patrycja, jesli chcesz poczuc sie lepiej to sama ochrzcij mala , ja tak zrobilam i teraz czekam spokojnie na chrzest w kosciele. Ochrzcilam Eliaszka w szpitalu jak mi powiedzieli o wadzie serca i zakazeniu ktore tam przeszedl. Wzielam wode na palec ( mineralna :) ) i powiedzialam ' Eliaszku, ja ciebie chrzcze w imie Ojca i Syna i Ducha sw " kreslac znak krzyza na czole. To jest wazny chrzest.
 
reklama
Dziękujemy za miłe słówka.
Asiu ubranka mam z allegro. U nas w sklepach takie ceny że zwykłe potrafi 250 zł kosztować więc wybór miałam prosty. A z tym gangsterem to coś jest, bo u mnie cała rodzina stwierdziła że to cwaniak z lat 20- tych.
Patrycja fajny m i pomysł podsunęłaś z tą sesją. I tak miałam mu robić w przyszłą sobotę w plenerze. W końcu mąż fotograf, więc niech się wykaże ;D ;D ;D
Patrycja Bartek od zeszłego tygodnia poszedł do pierwszej klasy i drugiego dnia był już zakochany, a trzeciego już się całował, czwartego przezył dramat bo odkrył że dziewczynę kocha jeszcze jeden ;D a od wczoraj próbuje od niej wyciągnąć nr telefonu. Dodam tylko że ma 6,5 roku ;D ale widzę że nieźle sobie radzi ;D
 
Do góry