reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest :)

Aska dzis chrzcze Noemi...dziekuje za rade...
Sumka ja bym byla w tej szkole najwieksza adoratorka Bartka.. ;D
ahhhh te oczy jak wegelki... ::)
 
reklama
Kubuś wyglądał REWELACYJNIE! Po prostu odlot!
sumka, ale masz przystojniaków w domu :-)

Czekamy na profesjonalną sesję zdjęciową!!!
 
Kubuś - boski!!!
i widze Sumka że sie w tych samych miejscach zaopatrujemy bo my tez mielismy gajerek krasnala tylko błękit i chyba identyczną szatkę - z wyszytym imieniem i datą chrzcin :)
Tylko ja mojemu czapki nie zakładałąm bo była duża a on ma taką drobną buźkę i mu nie pasowałą...ale na Kubusiu - bosko!!!
 
Fusik ale z ciebie fajna koleżanka od klawiatury ;D ;D ;D ;D miło usłyszeć choćby kłamstewko ;D ;D ;D
Baśka szatka obowiązkowa, zresztą potem ubraliśmy w nią Kubiszona i była akuracik. Ty chyba miałaś gajerek ze sztruksu, a ten nasz z takiego lelawego materiału, więc i czapa trochę inaczej się układała, No ale koszuli pod szyją nie zapięłam na 2 guziki, takie mam wątłe dzieciątko ;D ;D ;D ;D ale na szczęście nie było widać
 
Sumko KUBUŚ wyglądał na chrzcie tak przystojnie, że aż mnie wcielo jak zobaczyłam zdjęcia!!!!!!!!
Od razu jakoś też przypomniały mi się pocztowki z maluchami- przystojny chłopczyk z czerwoną różyczką i urocza dziewczynka- musisz koniecznie zgłosić go gdzieś na sesje zdjęciową- naprawdę rewelacja!

I ty tez wyglądałaś super:)) dziewczyny nie kłamią, a ja się pod tym podpisuje:)
 
nno no mi też sie podobał wyglądał ślicznie i buciki jakie super jak dla dorosłego
a ja nie mogłam znależć rozmiaru na moją Oliwke dlatego nie będzie miała takich slicznych jak chciałam
musiałam wybrac zwykle a i tak za duze

kurde oni chyba myśla ze jak dziecko małe to tylko w becie i buty nie potrzebne!!
 
reklama
Dziewczynki moje kochane ja tu sobię wchodzę a tu tyle miłych słów. Bardzo wam z Kubusiem dziękujemy i strasznie nam się zrobiło milutko na serduszku ;D ;D ;D
Dziękujemy bardzo
 
Do góry