reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusta ...

reklama
Mogłybyście wkleic zdjęcia swoich pociech w chustach? Zwlaszcza w tej pozycji z przodu.

W ogole to może macie jakies linki, gdzie mozna kupic chuste lniana (bo taka mam zakupic, tak?) Na allegro jest dosc marny wybor.

A ludzie niech sie patrza, slyszalam mase negatywnych opinii na temat tych zwyklych nosidelek, dlatego rozgladam sie za chusta. Nawet przekonalam swoja mame, ze chusta jest 100 razy lepsza :) Ona mi mowila, ze jak bylam mala to nosila mnie... w przescieradle :)

P.
 
Własnie wlazłam na rózne strony chustom poswiecone i faktycznie - nie powinno sie nosic dziecka przodem do swiata zbyt czesto. Kurcze, no i nie wiem juz co myslec. Moja Zośka szału dostanie jak ja pozbawie tej przujemnosci. Co tu robic? Raczej z tego nie zrezygnuje. Moze godzinny spacer raz dziennie krzywdy jej nie uczyni? Byłysmy dzisiaj na spacerku własnie w tekiej pozycji, mała była wniebowzieta, nie miala czasu spac, tak ja wszystko ciekawiło dokoła:-DJutro spróbuje ja bokiem wpakowac, zobacze jaka bedzie reakcja.
 
Własnie wlazłam na rózne strony chustom poswiecone i faktycznie - nie powinno sie nosic dziecka przodem do swiata zbyt czesto. Kurcze, no i nie wiem juz co myslec. Moja Zośka szału dostanie jak ja pozbawie tej przujemnosci. Co tu robic? Raczej z tego nie zrezygnuje. Moze godzinny spacer raz dziennie krzywdy jej nie uczyni? Byłysmy dzisiaj na spacerku własnie w tekiej pozycji, mała była wniebowzieta, nie miala czasu spac, tak ja wszystko ciekawiło dokoła:-DJutro spróbuje ja bokiem wpakowac, zobacze jaka bedzie reakcja.
To jestem zaskoczona, ja nawet na instrukcji mam pokazane jak nosić malucha z przodu , fakt jest ,że pozycja ta jest proponowana dla starszych niemowląt!
Mi Maksiu na razie siedzi , ale były momenty ,ze zastanawiałam się nad pozycją z przodu , bo się wiercił jak poparzony!
 
Ostatnia edycja:
Zgadza sie, ja mam elastyczna i w mojej instrukcji tez jest taka pozycja. Z tym, ze myslałam,ze chodzi tylko o nózki, ale nie tylko.Podobno noszenie pleckami do opiekuna wymusza nienaturalna pozycje kregosłupa:confused:.
Znalazłam dzis fajne kurtki w necie do noszenia w chuscie. Niestety straaaaaasznie drogie!:szok:Szkoda.
 
Dziewczyny poradzcie mi. U mnie chusta srednio sie sprawdza, bo jak tylko "zapakuje" w nia Lene od razu szuka cyca i zaczyna sie awanturowac (nie wazne, ze dopiero co skonczyla jesc) Jak ja wyjmuje z chusty i daje cyca to cwaniara smieje , bo jesc wcale nie chce. Macie jakis sposob,zeby dziekco nie wyczuwalo mleka jak jest w chuscie???
 
ja właśnie się zastanawiam nad kupieniem czegoś takiego
Polar CHUSTA - PONCZO dla dwojga 11 kolorów (794219986) - Aukcje internetowe Allegro
OCIEPLACZE polar chusta NA NOGI I STOPY ! (797802050) - Aukcje internetowe Allegro
Kurtki rzeczywiście jakiś koszmar cenowy.
Ja myślę o zimie bo muszę małego odbierać z przedszkola, a przedszkole bez sensownie jest zrobione z schodami i wieloma przeszkodami wiec nawet nie widzę siebie z wózkiem a w chuście raz dwa i po sprawie i mam nie daleko, a w zimę dodatkowo nałoże płaszcz a na płaszcz ponczo, dobrze że to tak blisko w jedną strone 3 minut szybkim krokiem



Stopi a może spróbuj z Leną wyjść na spacer ale krótki nawet 5 minut nawet jak płacze i może po kliku takich wyjściach gdy mała nie dostanie piersi zrozumie o co chodzi że to jeje nowy środek lokomocji :tak::-)
 
reklama
Stopi, a jak nosisz małą? Pionowo czy na leżąco?Wielu dzieciom sie ta pozycja kojarzy z jedzeniem i nie chca byc tak noszone.
 
Do góry