reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusta ...

reklama
Dmuchawiec Karolinkę ubieram cieniej jak do wózka. Zakładam jej polarowy kombinezonik, śpiochy, skarpety, body i bluzkę. najważniejsze aby nery nie zmarzły i obowiązkowo czapa. Do tego dochodzi moje ciepło i na plecki polarowa bluza + wczoraj cienka kurtka, ale koszmarnie wiało:tak: Z reszta ona nie lubi być za ciepło ubrana bo zaraz jej potówki wyłażą. A noszę ją przodem do siebie, trochę się porozgląda a potem spanko:-)
Noszę ją w "kieszonce" i w zasadzie w razie nagłej zmiany pogody można głowę i plecki dodatkowo osłonić pionowymi częściami chusty. I używamy chusty od 3tyg jej życia.
Stopi moja też na pozątku wiecznie szukała jedzonka, ale się jakoś przyzwyczaiła, że to nie o to chodzi. I faktycznie wsadzałam ją po jedzeniu jak zaczynała być marudna i senna.
A co do noszenia przodem do świata to nie jest to najlepsza pozycja, ale chyba zadna nie śmiga tak całymi dniami. Więc nie powinno się nic dziać:-)
 
Do góry