Stopi69
Lipcowe mamy'09
Stopi, a jak nosisz małą? Pionowo czy na leżąco?Wielu dzieciom sie ta pozycja kojarzy z jedzeniem i nie chca byc tak noszone.
Pionowo ja nosze :-)
IZABELL chyba bede musiala tak zrobic :-)
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij