reklama

Chustujemy - czyli alternatywa dla wózka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2016' rozpoczęty przez bonusowa, 17 Wrzesień 2016.

1. bonusowa

bonusowa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zapraszam do dzielenia się doświadczeniem chustowym oraz do zadawania pytań.

Od razu będę pierwsza : @Gabinia @elifit chcę kupić kółka. Mam 167cm i noszę rozmiar M - jaką długość wybrać? Zważywszy, że będę chciała synka ponosić w niej długo. Plus czym różni się ramię z zakładką od tego bez? Kupuję z LL i mają właśnie dwa rodzaje.

2. Gabinia

Gabinia robaczki mamusi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kółka przewaznie maja 1,7-2m dlugosci . zbyt dlugi ogon chusty mozna zawinac wokół kółek zakrywajac je ;)
    z tym ze... w kolkowej ciezko malutkie dziecko ułożyć w prawidlowej pozycji a noszenie na jednym ramieniu odczujesz bólem kregoslupa .

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. Gabinia

Gabinia robaczki mamusi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a jesli chodzi o ramie - to kwestia gustu ja kupilam kiedys w lumpach z zakladkami i przerobilam je na proste . jest wtedy wiecej materialu do rozlozenia na ramieniu ;)

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom

5. bonusowa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie kółka wygrały, bo można łatwo i szybko człowieka zamotać a jak usiądzie to i tak w ruch pójdzie Tula - wtedy i tatuś ponosi. No nie wiem.... jeszcze pomyślę. A może jedne kółka a drugą długą? I zobaczę co bardziej podpasuje

6. lookata

lookata Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kółka bezpieczne dla noworodka? Tam raczej nie ma szans na stabilna pozycje co?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

7. bonusowa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja koleżanka jest doradczynią noszenia Clau Wi i mówi, że jak najbardziej. Oczywiście na początku nie na biodrze.

8. lookata

lookata Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. kindzia26a

kindzia26a Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Chusta tkana bawelna na poczatek tak? Jaka dlugosc . Mam 166 cm .Jakie wiązanie dziewczyny podlinkujcie cos odpowiedniego. Bo oszaleć idzie nawet w tym artykule niby chusta dobrze a ze wiązanie kolyska juz zle .

10. reklama
  11. Krasnal77

Krasnal77 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja dostałam od kuzynki chustę elastyczna i znalazłam taki filmik:

Dobra opcja do sprawdzenia, a jak się wciągnę to kupie sobie coś tkanego później:)

12. bonusowa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No w kołyskę tez bym nie włożyła. Na YT jest kanał WrapYouInLove i tam mamuśka pokazuje jak motać min w kółka noworodka. Ma dokładnie taką samą pozycję jak w długiej.
    @Krasnal77 ja miałam elastyka przy młodszej i jest fajna, szybko się wiąże. No i plus dla niewprawionych, że najpierw wiążemy chustę a potem wkładamy dziecko. Tylko elastyk starcza na krótko. Moja mała była drobniutka to ta chusta wystarczyła nam do momentu jak młoda usiadła (7,5 m-ca) i przesiadłyśmy się w Mei Tai a potem doszła jeszcze hybryda. Ja generalnie wolę nosidła ale dzieć musi siedzieć sam. Teraz będę kupować Tulę jak młody usiądzie

Poleć forum