reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty

reklama
larvunia ja już też linka do tej chusty wklejałam, cena wydaje mi się dość przystępna jak na nową chustę.

Ehhh, szkoda, że nie mam takiej możliwości, ale chętnie wybrałabym się na takie spotkanie klubu kangura.
 
A ja właśnie chciałam zacząć temat chust, a on już jest :) ja w zasadzie już się na chustę zdecydowałam tylko tez mam masę wątpliwości tzn. jaką wybrać? Czy dziecku aby na pewno wygodnie? Czy sama ją założę? czy nie będzie nam za gorąco: Małemu i mi? Przejrzałam wątek i myślę, że ta Forever była by dobra dla nowicjuszek hmmmm?
Ja myślę o chuście niewiązanej Lulu niebieska, Chusty dla niemowląt i dzieci » Chusty typu "kołyska" Lulu - Chusty do noszenia dzieci – Mamuka.pl z cienkiego materiału. Pod kątem zrobienia czegoś w domu mając przy sobie Młodą, wyjścia gdzieś na chwilę bez konieczności targania wózka... No i myślę, że bliskość nie jest bez znaczenia.:-)

Tu mam link jak wiązać tą zwykłą chustę bez kółek...niby jakoś skomplikowanie to nie wygląda no nie? Rzućcie okiem. Myśle, że kwestia wprawy :)
http://www.mamuka.pl/webpage/instruktaz.html
 
Ostatnia edycja:
Evka no jak tak sie chusty wiaze to nie jest zle... ja nigdy nie widzialam jak to sie robi :sorry:

znalazla ktoras cos moze na allegro :confused:
 
ja bym chciala taka sama przez allegro kupic :confused2::-p Bo tu chyba konto trzeba zakladac a mi sie niechce :-p
no i czy w tych za 99zl od jakiego wieku dziecko mozna nosic :eek: Bo takich maluszkow zupelnych to na siedzaco to nie bardzo .... bo co z kregoslupem :eek:
 
reklama
JA również jestem zaintersowana tematem:tak:
Boję się tylko, że nie będę umiała takiej chusty wiązać, wiec rozważam jeszcze chustę kieszonkę bądź nosidełko...
ja też się tego obawiam,choć pewnie kwestia w prawy,a nosidełko mam i byłam b.zadowolona.
 
Do góry