reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty

Trina, moja znajoma ma nosidło tula, bardzo jest z niego zadowolona, i cały czas nosi w nim małego, jej synek w czerwcu skończy roczek:)
 
reklama
ja mam taka
Chusta tkana NIMAR, kolorowe paski, instrukcja (2350669363) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z tym ze uzywalam moze z 2-3 razy jak mlody plakal na spacerze zeby wrocic do domu!

wiaze sie latwo nosi wygodnie, tylko jak dla mnie to na spacer wole wozek niz chuste a ja kupilam jak bym chciala wyskoczyc gdzies gdzie sie wozkiem nie dostane :)

no ja widze u mnie tez taka kobietke ktora tylko w chuscie dzidziusia nosi i ani razu jej z wozkiem nie widzialam!
 
Na początku byłam przeciwna chuście ale coraz bardziej się do niej przekonuję. Tym bardziej, że planujemy wyjazd nad morze a po plaży będzie wygodniej spacerować mając małego w chuście niż w wózku. Chociaż będę na noszenie skazana bo chłop powiedział, że chodzić z tym nie będzie bo jeszcze żadnego faceta nie widział więc bałwana z siebie robić nie będzie :confused:. Chętnie posłucham uwag mam, które z chust już korzystały. Podoba mi się ta CHUSTA TKANA AZIMI PASECZKI 5 m+PORADNIK (2363541947) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zwłaszcza ta w brązowo-turkusowe paseczki
Chcę najpierw spróbować z czymś niedrogim bo nie wiem czy Tymek będzie lubił być noszony w chuście a jak mu się spodoba to zainwestuję w skośno-krzyżową.
 
Chcę najpierw spróbować z czymś niedrogim bo nie wiem czy Tymek będzie lubił być noszony w chuście a jak mu się spodoba to zainwestuję w skośno-krzyżową.

Proponuję poszukać miejsca gdzie można wypożyczyć chustę. U nas w 3mieście jest sklep, gdzie można wypożyczyć a później w razie ewentualnego zakupu cena wypożyczenia jest wliczona w cenę chusty.

co do ciepła... jest ciepło - chustę należy traktować jak jedną lub dwie warstwy ubrania, więc jeżeli jest ciepło to maluszka i siebie trzeba ubrać zdecydowanie lżej... ja tylko na nóżki zakładam spodnie i grubsze skarpetki i buciki. a tak to cieniutki bodziak. no i czapeczka odpowiednio do pogody :) choć czasem idziemy bez i w razie potrzeby chowamy główkę pod chustę.
 
Ostatnia edycja:
18 dni.jpg tutaj synek miał 18 dni :) i jego pierwszy spacerek w chuście elastycznej - POLEKONT
6 tygodni (2).jpg7 tygodni.jpg tutaj miał już 6 i 7 tygodni
11 tygodni.jpg tu w 11 tygodniu zmieniliśmy chustę na chustę tkaną Natibaby - pierwsze przymiarki
4 miesiące.jpg a tutaj moje chłopaki na spacerku... a więc facet też może jeśli tylko chce :)

Oczywiście wiązania nadal nie są idealne - ale staramy się doskonalić nasze umiejętności... narazie stosujemy tylko jedno wiązanie - wszystko przed nami :)
 
jak dla mnie ok. moja pierwsza chusta też kosztowała 100 ;) dobrze ze ta jest skośnokrzyżowo pleciona - ponoć to lepiej w użytkowaniu. przed kupnem poszukałabym jeszcze opinii na forach wśród doświadczonych mam noszących w chustach.
 
reklama
Do góry