reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ci nasi lekarze...

kurcze to może na formum nie wiem gdzieś gdzie jest wątek regionalny i tam może są jakieś dziewczyny co polecają kogoś z łodzi
 
reklama
Hej ja już po pierwszej wizycie u stomatologa:-) Okazało sie że przeziębienie znikło, za to leczenie kanałowe do mnie zawitało:zawstydzona/y: Więc trafiłam do przemiłej pani doktor która już ma dziecko i mi kibicuje:-D Jak na razie nie wysłała mnie na RTG ale użyła jakiegoś tam urządzonka co niby pomaga przy leczeniu kanałów u osób które nie mogą mieć RTG:confused2: W sumie fajnie jest, bo się pyta czy któryś zapach, smak nie wywołuje u mnie mdłości:rofl2:
 
Dziewczyny,wczoraj byłam u ginka razem z wynikami badań,no i niestety...tak jak przeczuwałam...
Mocz będę jeszcze raz robiła,bo moją lekarkę zaniepokoił ślad białka.
Poza tym cukier troszkę za duży,choć mieści się w normie.Mam nie jeść za dużo słodkiego,fast foody idą na bok.
Dostałam skierowanie jeszcze raz na cukier naczczo i po-75g glukozy.Bleee...
Poza tym mam skierowanie na USG na końcówkę lipca,ależ sie boję...:eek:
Jurto jeszcze raz idę do niej,bo musi mi zwolnienie przedłużyć,bo mam do dzisiaj,a wczoraj nie mogła mi wystawić.

agawa ,ja chodzę do Pani ginekolog na Rewolucji państwowo.
Tam jest cała przychodnia ginekologiczno-położnicza.
Doktórka na pierwszy rzut oka nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia,ale jak zaczęłyśmy gadać to spoko.Jest baaardzo konkretna i nie mydli oczu.
Buziaki.
 
Cześć dziewczyny!!
Ja w koncu zmienilam mojego lekarza.Nową pania doktor jestem zachwycona!
Nie spotkałam jeszcze tak sympatycznego lekarza:tak:Objaśniala wszystko po kolei..tłumaczyła..podpowiadała...bardzo, bardzo jestem zadowolona( w przeciwienswtwier do jej kolegi po fachu , do ktorego wczesniej chodziłam).
Zanioslam wyniki i podobnie jak u Kiniusi mam ślad białka w moczu..Ale kobitka mnie uspokoiła, powiedziała , że czesto to sie zdarza i leczenie trwa krotko- furaginem.
Poza tym przepisala mi czopki na silne wymioty..mam nadzieje ze pomogą..
pozrdrowionka dla was!
 
Ja też chodze do kobiety gina prowadziła moje dwie poprzednie ciaze i troszke nie chciałabym zmieniac jej ale jeszcze nie wiem na pewno. Po badaniu zapisuje cos w karcie potem mowi wszystko ok maluszek rozwija sie dobrze i to wszystko nastepna wizyta za 4 tyg.chyba zeby cos sie działo to zapraszam predzej. bez usg musze chodzic gdzies indziej
Kurcze jak to napisałam to sie zastanawiam po co ja do niej jeszcze chodze:-)
no coż małe zmiany pewna beda
Pozdrawiam
 
no a ja po wizycie w dniu dzisiejszym. wszystkie wyniki ok, ale niestety to kolejny lekarz na którym się zawiodłam. a liczyłam że tym razem trafiłam na dobrego lekarza, który poświęca pacjentce dużo czasu i naprawdę się przykłada. dzisiaj właśnie się dowiedziałam że jestem w 20 tygodniu ciąży, mimo że 5 tygodni temu byłam według niego w 10 tygodniu :angry: jak mu po raz kolejny próbowałam wytłumaczyć że termin ostatniej miesiączki zupełnie się nie liczy w moim przypadku bo owulację miałam przesuniętą o jakieś 4 tygodnie i wszystkie USG i moje wyliczenia wskazują że jestem w 16 tygodniu to on stwierdził że według badania moja macica ma wielkość jak na 20 tydzień i USG nie jest miarodajne i to lekarze w szpitalu w terminie porodu wg miesiączki określą czy powinnam już rodzić czy nie. mam wrażenie że ich nic nie obchodzi, posprawdzają sobie jakieś daty i im wyjdzie że moje dziecko jest chore bo o 4 tygodnie za małe :/ mogłam nie podawać terminu miesiączki, powiedzieć że nie pamiętam, może nie miałabym wtedy problemów. wkurzył mnie :-(
 
Kropecka ja tez tak mialam w pierwszej ciazy, dziecko bylo o miesiac za male bo mialam nieregularne miesiaczki, urodzilam 2 tygodnie po terminie, ktory byl zle obliczony.:-)pozdrawiam
 
no 2 tygodnie to jeszcze niby norma a co będzie jak ja urodzę 4 lub więcej tygodni po tym fikcyjnym ? nie chcę żeby mi wywoływali poród patrząc na datę OM.
 
ja mialam wywolywany, byc moze tez cie to czeka.Ale w szpitalu sprawdzaja stan wod plodowych, po ktorych widac czy jest jeszcze czas na porod ,wiec moze nie beda wywolywac. Jeszcze sie tym nie martw, troche czasu jest do lutego jeszcze .:-)
 
reklama
ja jestem pewna że jestem w 16 a nie 20- tym tygodniu ciąży dlatego nie dam sobie wywołać ciąży przed terminem z lutego.
 
Do góry