reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 35+

No wlasnie o tym pisalam 😉 milion róznych badan, cos tam na nich wyjdzie a pozniej męczymy internet i szukamy i nakręcamy się...i martwimy.
Co do tych wymiarów to czytalam ze one są tylko orientacyjne- wystarczy ze lekarzowi ręka drgnie i nie tak zaznaczy i juz wychodzi inaczej niż w rzeczywistosci, a poza tym różne części ciala rosną w różnym tempie i dlatego mogą być te różnice a póżniej to się wyrównuje w końcu.

Ehh ciąża to powinien być radosny czas oczekiwania a nie zamartwiania się...tylko jak to zrobić 🤷🏼‍♀️
A daj mi spokój. Juz bylam w miare wyluzowana ze w razie czego dzidzia juz jest w takim stadium ze nawet jakby przyszla na swiat wczesniej to sobie poradzi i zaczelam spokojniej oddychac. A teraz znowu schizuje. Zastanawiam sie czy j8e kupic tego urzadzenia do badania tetna plodu zeby w razie czego wyczuc jakby cos.... No nie wiem co mnie taki niepokoj naszedl
 
reklama
Ja nie kupuję tego urządzenia bo wtedy to dopiero bym świrowała. Ja cały czas obawiam się o wszystko i to na pewno aż do porodu tak będzie...a później pewnie wcale nie łatwiej 😉
 
Dla mnie ciąża to też nerwowy czas ciągle doszukuję się jakiś niepożądanych objawów a najgorsze jest to że słabo wyczuwam ruchy dziecka a to już 24 tydz ale mam łożysko na przedniej ścianie więc może dlatego? Też myślałam nad detektorem ale z moim charakterem jakbym nie znalazła tętna to obowiązkowo gonilabym na ip więc lepiej na spokojnie wierzyć że jest ok
 
Dla mnie ciąża to też nerwowy czas ciągle doszukuję się jakiś niepożądanych objawów a najgorsze jest to że słabo wyczuwam ruchy dziecka a to już 24 tydz ale mam łożysko na przedniej ścianie więc może dlatego? Też myślałam nad detektorem ale z moim charakterem jakbym nie znalazła tętna to obowiązkowo gonilabym na ip więc lepiej na spokojnie wierzyć że jest ok
Tak tez czytalam ze jak na przedniej scianie to słabiej sie ruchy wyczuwa.
A jak badania połówkowe Ci wyszly wszystko ok? 🙂
 
Tak tez czytalam ze jak na przedniej scianie to słabiej sie ruchy wyczuwa.
A jak badania połówkowe Ci wyszly wszystko ok? 🙂
Tak nie widział nic niepokojącego choć mały bardzo się wiercił aż trudno uwierzyć 😆 miałam zapisać się na III prenatalne ale mój lekarz mi rozradzil stwierdził że sam wszystko sprawdzi na wizycie więc po co przepłacać
 
No to super że wszystko dobrze🙂 to skoro tak sie wiercił na badaniu to raczej wina tego łożyska że nie czujesz ruchów jeszcze 🙂
Ja tez myslalam co z tymi prenatalnymi ostatnimi ale ja najpierw musze przejsc połówkowe dopiero gdzies w polowie października 🤦‍♀️
 
Witajcie Kobietki,

Jestem Kaśka mam 37 lat i planuje drugą ciążę. Niestety mam kilka problemów zdrowotnych i też się strasznie obawiam ciąży, ale nie chcemy z mężem aby synuś był sam. Jeśli pozwolicie, to przycupnę tu u Was, może dodacie trochę otuchy ;)
 
Witajcie Kobietki,

Jestem Kaśka mam 37 lat i planuje drugą ciążę. Niestety mam kilka problemów zdrowotnych i też się strasznie obawiam ciąży, ale nie chcemy z mężem aby synuś był sam. Jeśli pozwolicie, to przycupnę tu u Was, może dodacie trochę otuchy ;)
Witaj, oczywiscie że zostań tutaj z nami 🙂
Powodzenia w staraniach o kolejne dziecko😉 a kiedy urodzilas 1 synka?
 
reklama
No dokładnie. Dr powiedziała, te płatne to również statystyka. Więc nie daje nam żadnej gwarancji że będzie dobrze. Na 11.09 jestem z nią umówiona na wizytę z usg. Więc czekam co ona tam zobaczy ciekawego😉
Daj znac jak po wizycie🙂

Też mam w ten piątek wizyte u mojego gin.mam nadzieje ze wszystko dobrze będzie...a jutro musze zrobic jeszcze badania krew i mocz. Moze zrobi mi Usg i będzie juz widac płec, w koncu to juz 16 tydzien🤔
 
Do góry