reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 35+

Daj znac jak po wizycie🙂

Też mam w ten piątek wizyte u mojego gin.mam nadzieje ze wszystko dobrze będzie...a jutro musze zrobic jeszcze badania krew i mocz. Moze zrobi mi Usg i będzie juz widac płec, w koncu to juz 16 tydzien🤔
Powodzenia na wizycie płeć powinna być już widoczna choć zależy od położenia dziecka Ja poznałam płeć dopiero w 19 tyg a potem lekarz potwierdził na połówkowych
 
reklama
Daj znac jak po wizycie🙂

Też mam w ten piątek wizyte u mojego gin.mam nadzieje ze wszystko dobrze będzie...a jutro musze zrobic jeszcze badania krew i mocz. Moze zrobi mi Usg i będzie juz widac płec, w koncu to juz 16 tydzien🤔
To obie wizytujemy w piątek. 😊 Zgarnę wszystkie swoje wyniki i też zrobię badania ale w piątek rano żeby świeże były na popołudnie. Gorzej, że zaczęłam sikac w nocy i będzie problem z pobraniem moczu do analizy. Ale może akurat się uda. Z tygodniami też jesteśmy w podobnej sytuacji😊 poczekam czy się potwierdzi sugestia z prenatalnych. Ty również daj znać jak po wizycie. Bo ja dopiero o 17 będę miała.
 
Ja tez dopiero o 16 🤦‍♀️ wolałabym rano chodzic zeby sie nie stresowac caly dzien ale przyjmuje dopiero od tej godziny, no więc ja zawsze juz przed 16 siedze pod gabinetem i czekam niecierpliwie 😉 powodzenia i dla Ciebie, oby bylo wszystko dobrze 🙂
 
Powodzenia na wizycie płeć powinna być już widoczna choć zależy od położenia dziecka Ja poznałam płeć dopiero w 19 tyg a potem lekarz potwierdził na połówkowych
Dziękuje🙂 zobaczymy w piatek czy cos rozpozna bo połowkowe dopiero w pazdzierniku...Wlasnie czytalam o rozpoznawaniu płci na podstawie kątu ustawienia wyrostka i tak szukam na zdjęciach i nie wiem który to ten wyrostek...
 
Ja tez dopiero o 16 🤦‍♀️ wolałabym rano chodzic zeby sie nie stresowac caly dzien ale przyjmuje dopiero od tej godziny, no więc ja zawsze juz przed 16 siedze pod gabinetem i czekam niecierpliwie 😉 powodzenia i dla Ciebie, oby bylo wszystko dobrze 🙂
Moja podobnie zaczyna przyjmować. A że do pracy chodzę. Córkę muszę po pracy odebrać z przedszkola to akurat ta godzina jest dla mnie odpowiednią. Bo na spokojnie dziecko tatusiowie zostawię i pojadę na wizyte. 😉
 
MałaBi i Maybelle robilyscie sobie hemoglobine glikowana przez tą cukrzycę? ile Wam wyszlo? Ja dzis zrobilam jak robilam krew i mocz ale wynik dopiero w piątek i jestem ciekawa jak mi wyjdzie...
A do poradni diabetologicznej dla ciężarnych tez juz sie zapisalam- początek pazdziernika wyznaczony ależ terminy 🤦‍♀️ ale mimo ze mam skierowanie od rodzinnego to oni muszą miec od gin. więc w piątek musze wziąć od niego.

Dzis w laboratorium pryw. sie dowiedzialam ze u nas w szpitalu 5 osób z personelu zarażonych na korone i juz dwa oddzialy zamknięte i laboratorium... ciekawe co będzie dalej...🤦‍♀️
 
MałaBi i Maybelle robilyscie sobie hemoglobine glikowana przez tą cukrzycę? ile Wam wyszlo? Ja dzis zrobilam jak robilam krew i mocz ale wynik dopiero w piątek i jestem ciekawa jak mi wyjdzie...
A do poradni diabetologicznej dla ciężarnych tez juz sie zapisalam- początek pazdziernika wyznaczony ależ terminy 🤦‍♀️ ale mimo ze mam skierowanie od rodzinnego to oni muszą miec od gin. więc w piątek musze wziąć od niego.

Dzis w laboratorium pryw. sie dowiedzialam ze u nas w szpitalu 5 osób z personelu zarażonych na korone i juz dwa oddzialy zamknięte i laboratorium... ciekawe co będzie dalej...🤦‍♀️
Jak na razie ani endokrynolog ani diabetolog nie zlecili tego badania. Więc posłusznie jem co 2 godziny. Mierze cukier 4 razy. W październiku mam kolejna wizytę u diabetologa. A 14.09 mma wizytę u endokrynologa. Zapytam.
 
Jak na razie ani endokrynolog ani diabetolog nie zlecili tego badania. Więc posłusznie jem co 2 godziny. Mierze cukier 4 razy. W październiku mam kolejna wizytę u diabetologa. A 14.09 mma wizytę u endokrynologa. Zapytam.
To nie wiem jak Ty sobie radzisz z tym jedzeniem co 2 godziny jak jeszcze pracujesz? Podziwiam dzielna kobieta z Ciebie🙂

Ja zrobiłam to badanie tak dla siebie z ciekawosci co wyjdzie.zobaczymy 🤷🏼‍♀️
 
reklama
To nie wiem jak Ty sobie radzisz z tym jedzeniem co 2 godziny jak jeszcze pracujesz? Podziwiam dzielna kobieta z Ciebie🙂

Ja zrobiłam to badanie tak dla siebie z ciekawosci co wyjdzie.zobaczymy 🤷🏼‍♀️
Edukatorka mi nagadala, że tak trzeba jeść by wątroba sama cukru nie produkowała więc grzecznie jem śniadanie. I potem co 2 godziny posiłki. Obiad jeszcze w pracy zaliczam. A potem już w domu. Dzięki temu cukry mam dobre. Diabetolog się nie czepia ja jestem spokojniejsza, ze dostarczam dziecku co trzeba. 😉
 
Do góry