reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Ciąża 5+2, pusty pęcherzyk

Dołączył(a)
25 Marzec 2021
Postów
11
Hej, dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u ginekologa, wg OM 6+2, wg usg 5+2 co by się zgadzało bo beta hCG dzień po terminie miesiączki wynosiła 7,9 a za dwa dni 40,2. Tylko trochę się zmartwiłam, lekarz powiedział ze na tym etapie wszystko jest dobrze i za tydzień powinien być widoczny zarodek, a za dwa to już na pewno, z tym ze patrząc na zdjęcie usg średnica pęcherzyka wynosi 1,18cm :| wszędzie, gdzie czytałam, jest napisane, ze w tym wieku ciąży wielkość pęcherzyka jest w granicach od kilku do kilkunastu mm. Spotkałyscie się kiedy z czymś takim? Wiem, ze mogłam to pytanie zadać lekarzowi ale dopiero jak wyszłam z gabinetu zauważyłam rozmiar pęcherzyka, doktor nic o tym nie wspomniał :|
 
reklama

Natalia198777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2019
Postów
1 612
Spokojnie wszystko też zależy od sprzętu lekarza. Jeśli owu była później to tym bardziej wszystko później będzie widać. Spokojnie czekaj do kolejnej wizyty. Często błędem kobiet jest za wczesne pójście do Gina potem tylko stres. Będzie dobrze. Kiedy wizyta?
 

Natalia9898

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Marzec 2021
Postów
303
Miałaś monitoring cyklu ? Jeśli nie to owulacja mogła się przesunąć po drugie masz jeszcze dużo czasu żeby się pokazał zarodek z serduszkiem u wielu kobiet dopiero w 8 tc widać więc się nie martw na zapas
 

Rozetka32

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Styczeń 2021
Postów
2 428
Tak jak piszą dziewczyny :)
Ja żeby oszczędzić sobie tego stresu, jak beta mi pokazywała na 5-6 tydzień, to odczekałam jeszcze dwa tygodnie i dopiero wtedy poszłam na wizytę :)
 
reklama

Katerina1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2017
Postów
702
U mnie w 7 tyg. był 2 lub 3 mm. Tydzień później biło serduszko i wszystko było jak należy. Dziś 3-letnią dziewczynkę w domu. Nie czytaj internetów, tylko zaufaj lekarzowi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry