reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a odzywianie

A ja jestem dopiero na początku ciąży i prawie nic nie potrafię jeść. Od samych zapachów robi mi się niedobrze;/ a na samą myśl o zjedzeniu wszystko mi się podnosi...jedyne co mi w miarę "podchodzi" to kisiel, owoce i czekolada. Czy to normalne? czy powinnam zmuszać się do jedzenia?
 
reklama
A ja jestem dopiero na początku ciąży i prawie nic nie potrafię jeść. Od samych zapachów robi mi się niedobrze;/ a na samą myśl o zjedzeniu wszystko mi się podnosi...jedyne co mi w miarę "podchodzi" to kisiel, owoce i czekolada. Czy to normalne? czy powinnam zmuszać się do jedzenia?

To normalne :) zmieni się jeszcze. Moja koleżanka na początku jadła tylko batony, twarożek i bakalie. Ja miałam mdłości do 12tc, ale jeść mi się chciało. W ciąży jadłam wszystko - nie piłam alkoholu i kawy, ale nie jestem fanką, więc mnie nawet nie ciągnęło.
 
pewnie ze minie,minie ja to tez przerabiałam az lekarz kazal mi sie zmuszac do jedzenia:))) a ja co zjadlam to zwracam:)))
 
Ja w ciąży w ogóle nie pije alkoholu, kawy bardzo mało - może ze dwie w tygodniu i to tylko rozpuszczalne bo zwykłej nawet nie lubię. Nie jem serów pleśniowych, surowego mięsa. A co do coli i napojów gazowanych to czasem nie mogę się powstrzymać i wypiję, tak samo jest z fast foodami - zdarzy się ale nie za często :-)
 
Do góry