reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a prejakulat

Dołączył(a)
23 Listopad 2021
Postów
10
Mam pytanie czy znacie kobietę która zaszła w ciążę przez prejakulat? Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat
 
reklama
Czytając poprzednie wpisy śmiem twierdzić że 12 tak jak ma w nazwie 😂
Dramat. Kurva. Dramat. Ja jako 12latka to wolałam jezdzic na rowerze, grać w piłkę czy w konsolę a nie dowiadywać się jak zachodzi się w ciąże. Jezu, jezu! Nawet nie znałam słowa takie jak prejakulat, ale owszem wiedziałam że istnieje coś takiego jak seks, ale nie w głowie mi takie rzeczy siedziały. 😂
 
reklama
To ciąża z listopada czy stycznia?
Dziewczyno... Przestań zadawać czwarty miesiąc to samo pytanie. Dochodzi do zbliżenia w pochwie to szansa jest nawet bez wytrysku. Stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji ale myślę, że jeśli to nie pierwsze dotknięcie twoich warg sperma/preejakulatem to chyba chcesz w tej ciąży być. Tak ciężko się zabezpieczyć i mieć spokój??
 
Do góry