reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a woda w organizmie ?

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Cześć dziewczyny ;) jestem w 9t2d ciąży. Wszystko od początku super bez mdłości, wymiotów, boli itd. Czy tez zatrzymywała wam się woda w organizmie ? I czy to wg przed wodę ? Jem normalnie a nawet mniej niż przed ciąża może teraz trochę więcej słodkości ale tez nie tony. Mam uczucie jakbym miała z 10 kilo na plusie. Jest mi ciężko widzę jak moje ciało jest spuchnięte, nogi pupa i praktycznie wszystko jakby urosło o kilka rozmiarów.. czuje się z tym zle, ciagle płacze, ze się sobie nie podobam.. czy to przez wodę w organizmie? Jeśli tak to jak jej się pozbyć? Jestem załamana :(:(
 
reklama
Rozwiązanie
Wszystko to sprawka hormonów. Pij dużo wody, nie soków tylko wody, ogranicz sól i leż częściej z nogami wyżej niż reszta ciała, tj. nawet poduszkę pod nogi podłóż w trakcie odpoczynku.
Wszystko to sprawka hormonów. Pij dużo wody, nie soków tylko wody, ogranicz sól i leż częściej z nogami wyżej niż reszta ciała, tj. nawet poduszkę pod nogi podłóż w trakcie odpoczynku.
 
Rozwiązanie
Do góry