reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bez zarodka

reklama
Ja wierzę w to że tak było każdy organizm jest inny. A ja mam pęcherzyk ciążowy 6,6 mm doipero a okres miałam 4 lipca
Każdy organizm inny, ale są jakieś normy do których lekarze też się stosują. Zaczynasz dzisiaj 8 tc a pęcherzyk ma zaledwie 6 mm. To zdecydowanie za mało. Wiem,że tonący brzytwy się chwyta, ale czasami trzeba popatrzeć realnie.
 
Każdy organizm inny, ale są jakieś normy do których lekarze też się stosują. Zaczynasz dzisiaj 8 tc a pęcherzyk ma zaledwie 6 mm. To zdecydowanie za mało. Wiem,że tonący brzytwy się chwyta, ale czasami trzeba popatrzeć realnie.
Ja wierzę że będzie dobrze jeszcze
 
Czy jest jakaś górna granica, do której może dojść beta HCG przy tzw. pustym jaju, czy to zupełnie kwestia indywidualna?
 
reklama
A jakiej wielkości jest pęcherzyk i czy jest pęcherzyk zoltkowy?
Dziś dzwoniłam do swojej lekarz,opowiedziałam jej całą sytuację ze szpitala i bez zobaczenia usg stwierdziła że zarodka już nie będzie i być może sama się wyczyszczę kazała mi przyjść na USG w następnym tyg,ja już sama nie wiem zgłupiałam.. każdy co innego mówi.
 
Do góry