reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza biochemiczna, a starania

Tulcia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Maj 2020
Postów
3 140
Miasto
Śląsk
Hej Laseczki.
W maju miałam ciąże biochemiczna. Jestem po wizycie u ginekologa, powiedział, ze wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale jeżeli miałam poronienie to po 3 cyklu powinnismy się starać o dziecko. Byłam trochę zdziwiona, ze tak długo, a lekarz powiedział, ze po każdym poronieniu powinna być taka przerwa.
Czytałam na forum, ze dziewczyny starały się już w kolejnym cyklu po biochemicznej. Co myślicie?🤔
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny, pisze tez tu, z prośbą o poradę.
Jak bardzo zmieniają się cykle po ciąży biochemicznej..?
Czekam na @- ale dwa dni temu dostałam tylko brązowego plamienia, potem tylko na papierze. Dziś już różowy- bardzo jasny śluz.. To był 35dc, zazwyczaj mam dłuższe cykle, nawet 42 dniowe..
Poza tym bolą mnie piersi przy karmieniu syna. Gospodarka hormonalna tak bardzo się rozlegulowuje...?:(
Hej dziewczyny a ja mam taką sytuację. Ginekolog 08.05.23 stwierdził że ciąży nie ma, nie widzi na usg, dziś wyniki bety hcg 8122.0, co sugeruje między 7-8 tyg ciązy. Czy to możliwe że jej nie widać a jest? Że nic nie urosło do tego momentu? Ale jak? Beta rosła aż do 8000 i nic z tego nie ma?
Możliwe, że jest ciąża pozamaciczna. Albo beznadziejny lekarz z beznadziejnym sprzętem. Koniecznie idź do innego, biegiem. CP to duże ryzyko dla zdrowia, a nawet życia. Trzymam kciuki!
 
reklama
Hej dziewczyny. Macie jakieś rady dotyczące kiedy najlepiej odbyć stosunek by była ta uoragniona fasolka??? Mam już dwójkę dzieciaczków ale bardzo bym chciala jeszcze jedno. Śledzę ten kalendarzyk itp. 4 miesiące próbuję i nic. 🤔🤔😔😔😔 Mam 31 jeden lat. Czytalam ze po 30stce ciezko zajsc w ciaze i chyba to prawda.
 
Możliwe, że jest ciąża pozamaciczna. Albo beznadziejny lekarz z beznadziejnym sprzętem. Koniecznie idź do innego, biegiem. CP to duże ryzyko dla zdrowia, a nawet życia. Trzymam kciuki!
Dzięki Malina126 ginekolog mi powiedziała że może jej sprzet nie jeest tak czuły, z drugiej strony opinie o lekarce są też kiepskie. Jak byłam w pierwszej ciąży to ginekolog widział już 4 tyg. ciąże, a tu jest 6 tygodniowa wg b hcg i nie widać? Czy jakość sprzętu jest tak różna w gabinetach? Jestem częściowo załamana
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Macie jakieś rady dotyczące kiedy najlepiej odbyć stosunek by była ta uoragniona fasolka??? Mam już dwójkę dzieciaczków ale bardzo bym chciala jeszcze jedno. Śledzę ten kalendarzyk itp. 4 miesiące próbuję i nic. 🤔🤔😔😔😔 Mam 31 jeden lat. Czytalam ze po 30stce ciezko zajsc w ciaze i chyba to prawda.
Skoro masz już dwójkę dzieci to powinnaś wiedzieć jak się zachodzi w ciążę. Najlepiej uprawiajcie sex przez cały cykl a nie tylko w dni, które wskazuje kalendarzyk.
 
Hej dziewczyny. Macie jakieś rady dotyczące kiedy najlepiej odbyć stosunek by była ta uoragniona fasolka??? Mam już dwójkę dzieciaczków ale bardzo bym chciala jeszcze jedno. Śledzę ten kalendarzyk itp. 4 miesiące próbuję i nic. 🤔🤔😔😔😔 Mam 31 jeden lat. Czytalam ze po 30stce ciezko zajsc w ciaze i chyba to prawda.
Mała 1, mój sposób na pierwszą ciiąże był taki że wstrzeliłam się idealnie w dzień płodny, wiedziałam kiedy jest bo temperatura pokazała choć śluzu nie miałam płodnego, 3 ostatnie dni bez seksu z partnerem by nasienie było lepsze. Staraliśmy się 4 miesiące.
Mój sposób na drugą ciąże, obecną której nie jestem pewna czy jest czy nie, bo lekarz nie daje mi póki co szansy, to był czysty przypadek. Nie wiedziałam kiedy jest owulacja, śluzu też nie było płodnego, kłóciliśmy się z partnerem co jakiś czas, więc seks był w odstępach nawet tygodnia, a nie jak poprzednie miesiące, niemal każdego dnia nawet kilka razy dziennie. I chyba to jest chyba jeden z głównych kluczy do sukcesu w moim przypadku. W przypadku pierwszej jak i tej ciąży odstęp był znaczny w ostatnich stosunkach lub częstotliwość niska, więc nasienie było silniejsze. Poza tym odczuwana przyjemność, myślę że orgazm pomaga w zajściu gdyż pochwa wykonuje przyjemne ruchy zasysające :);)
 
reklama
Do góry