reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Aha rozumiem. Ja już plamię ponad tydzień śluz jest brazowy. . Czasem wygląda jak płodny rozciagliwy tyle że podbarwiony na brązowo czasem jest to taka kawa z mlekiem a czasem ciemniejszy kolor byłam już na 2 wizytach. . Nawet na ostatniej serduszka zaczęły bić..lekarz nic mi nie mówi skąd te plamienia. .A ja się martwię
Ja mialam tak jak ty opisujesz, na pierwszyvraz lekarz kazal lyknac mi na nic 4 duphastony i rano na oddzial. Tam pobadali i mialam krwiaka, ktory sie na szczescie wchlonal :)



 
reklama
Oj dziewczyny bo zaczynam się bać i ja [emoji14] puki co 25t 4d i nie mam problemu z zasypianiem oczywiście siku w nocy i obracanie to norma .. obracam się tylko dla tego że baaardzo mi wygodnie na prawym boku, ale potem przypominam sobie słowa innych nie śpij na prawym ... [emoji14] ale brzuch powoli doskwiera i wyglądam szeroko bo jedno ułożyło się na lewy bok [emoji14]
A wy jak tam?? :)
Ja dziś szuruje łazienkę w każdym calu każda płytkę [emoji14]
 
Oj dziewczyny bo zaczynam się bać i ja [emoji14] puki co 25t 4d i nie mam problemu z zasypianiem oczywiście siku w nocy i obracanie to norma .. obracam się tylko dla tego że baaardzo mi wygodnie na prawym boku, ale potem przypominam sobie słowa innych nie śpij na prawym ... [emoji14] ale brzuch powoli doskwiera i wyglądam szeroko bo jedno ułożyło się na lewy bok [emoji14]
A wy jak tam?? :)
Ja dziś szuruje łazienkę w każdym calu każda płytkę [emoji14]
Podobno to nie ma większego znaczenia na którym boku, niby to stara szkoła z tym lewym bokiem. Ja śpię głównie na prawym bo dzidziuś z lewej bardzo nie lubi jak się na nim leży....

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
M@linka a masz duphaston lub luteine? Bo takie plamienia mogą ale nie muszą być przyczyną niskiego progesteronu. Ja plamilam w 10tc i brałam lutke dopochwowo przez 4 tyg.

Co do snu to ja jak dziecko od 20:30-6 :) Oczywiście w tym 2-3 razy na siku wstaje. ;)

Tak mam duphason 3x2 robiłam progesteron i był 27.5 ostatnio ale wydaje mi się że dawka duphasonu jest wystarczająca
 
Hej dziewczyny.... czytam i czytam nic się nie udzielam :) ale datego ze wy wszystkie jesteście już wyżej w ciąży bardziej doświadczone :) Lubie was poczytać daje mi to nadzieje ze i my dotrwamy do 35 tyg.

Tylko troszkę zazdroszczę ze juz niektóre mamy mają swoje maluszki na rączkach lub za chwilkę będą ;) trzymam kciuki za nas wszystkie. Mój tydzień 17 +0
Pozdrawiamy :)
 
M@linka14 co do bezsenności... może to przez emocje ? Ja tak miałam aż mną na noc telepalo kiedy się dowiedzieliśmy o podwójnym szczęściu , może tak ze 3 tyg miałam :)
 
Hej dziewczyny.... czytam i czytam nic się nie udzielam :) ale datego ze wy wszystkie jesteście już wyżej w ciąży bardziej doświadczone :) Lubie was poczytać daje mi to nadzieje ze i my dotrwamy do 35 tyg.

Tylko troszkę zazdroszczę ze juz niektóre mamy mają swoje maluszki na rączkach lub za chwilkę będą ;) trzymam kciuki za nas wszystkie. Mój tydzień 17 +0
Pozdrawiamy :)
Dasz rade,ja też pamiętam jak zaczęłam pisać na forum we wcześniej ciąży,,a jeszcze 18dni i będę przytulać swoje księżniczki, zleci zanim się obejrzysz :) powodzenia dla was

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry