reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Nadia który tydzień masz teraz? Moja kuzynka taki wyciek miała bardzo wcześnie, cos kolo 4-5 miesiąca, lekarz powiedział żeby się nie martwiła

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
no ja właśnie dopiero w 17 tygodniu jestem i dlatego trochę mnie to zdziwiło a że wizyta dopiero za tydzień to stwierdziłam że Was podpytam :)
 
reklama
no ja właśnie dopiero w 17 tygodniu jestem i dlatego trochę mnie to zdziwiło a że wizyta dopiero za tydzień to stwierdziłam że Was podpytam :)
To dość normalne, wiele dziewczyn pisze że mleczarnia rozpoczęła produkcję zaraz po 3 miesiącu[emoji12]


010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Hej Mamusie :D
Po dzisiejszym usg znowu jestem pełna optymizmu. Serduszka biły, dziewczyny rosną : Klara 638g :) a Roma 842g :) Najważniejsze, że przepływy u mniejszej w końcu pozytywne :) Cały czas były negatywne . Wizyta za tydzień :D
Taka jestem szczęśliwa :D :D :D

Witaj M@linka i gratuluję dwóch serduszek. Jak dzieci w jednym worku to chyba 1k1o, ale oczywiście mogę się mylić.
 
Hej Mamusie :D
Po dzisiejszym usg znowu jestem pełna optymizmu. Serduszka biły, dziewczyny rosną : Klara 638g :) a Roma 842g :) Najważniejsze, że przepływy u mniejszej w końcu pozytywne :) Cały czas były negatywne . Wizyta za tydzień :D
Taka jestem szczęśliwa :D :D :D

Witaj M@linka i gratuluję dwóch serduszek. Jak dzieci w jednym worku to chyba 1k1o, ale oczywiście mogę się mylić.
Super wieści :) będzie dobrze :) niech rosną zdrowo dziewczynki :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Mamusie :D
Po dzisiejszym usg znowu jestem pełna optymizmu. Serduszka biły, dziewczyny rosną : Klara 638g :) a Roma 842g :) Najważniejsze, że przepływy u mniejszej w końcu pozytywne :) Cały czas były negatywne . Wizyta za tydzień :D
Taka jestem szczęśliwa :D :D :D

Witaj M@linka i gratuluję dwóch serduszek. Jak dzieci w jednym worku to chyba 1k1o, ale oczywiście mogę się mylić.
Super, cieszymy się z dobrych wieści, oby tak dalej...

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Czyli nie jest z nami tak źle :) tez jeszcze korzystam i latam po sklepach, na ja w 31tygodniu dostałam sterydy,jak miałam ktg to też mi brzuch twardnial i pokazywał lekkie skurcze,to są przepowiadajace,podobno to normalne, w domu tez mi czasem twardnieje brzuch,ale po chwili przechodzi,co do bóli brzucha to raz tylko miałam jakieś kłucie w podbrzuszu ale lekarz stwierdził ze wszystko ok, za dużo się przepracowalam i może dlatego, ogólnie ciążę bliźniacza całkiem dobrze przechodze,a krwawienia z nosa tez czasem się zdarzają, zaczynasz się stresować? Jeszcze tylko 20 dni i życie się obróci o 180stopni z naszymi maluszkami :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No z tymi krwawieniami z nosa to ja czasem mam i o 4 nad ranem albo 2 razy w ciagu dnia :/ raz to nawet na pogotowiu wyladowalam jak nie potrafilam zatamowac krwawienia przez przeszlo godzine :-( :( nawet bylam u nosologa, na szczescie to nie polip tylko slabe naczynka, wypalali minje kwasem dwa razy ale nic nie dalo :-( :(
Ja mam miec podane sterydy tydzien przed cesarka, chyba ze cos sie wczesniej wydarzy, nie wiem w sumie czemu nie chca mi ich podac wczesniej?
Chyba jeszcze do mnie nie dochodzi, ze za chwile zostane podwojna mama, staralismy sie o dziecko 4 lata, duzo po drodze przeszlismy i w momencie jak juz sie pogodzilam z tym, ze dzieci nie bedziemy nigdy mieli (ba! Nawet mi sie to zaczelo podobac! ) to kolejny transfer zaskoczyl od razu skutkujac ciaza blizniacza, hehe:eek:

Bulkaasia,
Super wiesci! Dziewczynki juz calkiem spore, niech rosna zdrowo!

Malinka,
Jak te plamienia? Dalej masz?
 
Hej kobitki!
Melponea bo to właśnie tak jest ze im bardziej chcesz to natura robi nam psikusa i nie wychodzi- w tamtym roku od polowy wakacji staraliśmy się o dziecko przez pół roku (bardzo chciałam urodzic maj-sierpien) i im bliżej końca tym większy stres-w tym roku znowu zaczelismy i kolejne miesiące zwiększyły stres ale wyszło podwójnie pozytywnie:D
A znowu kuzyn starał się z żoną chyba z 10 lat od kiedy urodził się syn (przed nim też były problemy i poronienia) i kiedy już powiedzieli ze koniec staran bo 40 na karku to się trafila coreczka-5 lat już ma:biggrin2:

Bulkaasia super ze jest coraz lepiej!

Dziewczyny jestem w szoku że Wy zaraz będziecie rodzic-rany jak to zleciało!!

A ja mogę się pochwalić jedno łóżeczko już stoi u nas w sypialni(pościel tylko musimy dokupic), drugie kupimy jak się urodza. Jak dobrze pójdzie to na święta wózek do nas przyjedzie(jednak kupujemy używany)-chyba że jego stan będzie inny niż opisywany i pokazywany na zdjeciach- właśnie ten kuzyn mi go po drodze wyhaczy i przywiezie-przynajmniej na przesyłce zaoszczedze;)
 
reklama
Hej dziewczyny,a ja dziś chyba za dużo latałam,bo w ciągu całego dnia brzuch mi twardnial ze 12 razy i trochę się wystraszyłam i juz do konca dnia w łóżku leżę,w przyszłym tygodniu mam wizytę,zobaczymy jak jutro bede się czuła

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry