reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

mamaMacka
user-online.png
a gdzie rodzilas, jesli moge wiedziec? Doszly mnie sluchy, ze jestes z Poznania, stad moje pytanie..
 
reklama
yummy_mummy rodzilam na polnej (juz 2 raz) i jestem super zadowolona!! i w dalszym ciagu wiem ze jak cos to tylko tam :) jesli chcialabym wiecej informacji zapraszam na prv :) a ty tez z Poznania jestes??
 
MamoMacka- ja też będę rodzić na Polnej. A miałaś cesarkę czy naturalnie? Ja się cieszę, że chociaż mój lekarz będzie przy mojej cesarce, ale i tak mam obawy. Napisz może jak to tam wszystko wygląda? Chcę mieć jako taki obraz tego co mnie czeka hehe.
 
Gratulacje dla Puli:) I trzymam kciuki za jej synka. Pewnie to silny chłopak więc szybko wróci do zdrowia.

Muszę się pochwalić że bobas dał znać wczoraj o sobie i poczułam pierwsze gilgotanie z jego strony:) Chyba wynagradza mi za całą dwójkę:)
,




Hehe no to gratulacje:-D bardzo sie ciesze, że z nami jestes.






\
Tossa nie odbierala, zadzwonie jeszcze dzisiaj rano tzn za jakies dwie godzinki
 
Ja nie moge, co za noc:eek: Mloda jak zwykle przymaszerowala do nas do lozka o 1.30 i jak gdyby nigdy nic weszla mi na glowe:-D No i zaczela sie wojna, ze spi sama u siebie:wściekła/y: i Cala noc jazda:wściekła/y: W koncu jak zwykle M. zmiekla parowa i do niej poszedl!!!! Grrr!!!!! Oszaleje! On nie kuma, ze tylko konsekwencja mozemy cokolwiek zdzialac;/ Jak kazdy z nas bedzie mial inne zdanie w kwestii wychowania dzieci i je otwarcie demonstrowal to nie wroze nam latwej przyszlosci:szok:
 
Cześć!

Byłam rano u Tossy. Wczoraj miała cesarkę, pierwsza urodziła się córeczka, potem synek. Maluszki są w inkubatorach. Pewnie Kasia sama sie wkrótce odezwie i napisze ci i jak :-)

A ja miałam rano badanie ginekologiczne i szyjka nadal 1 cm i rozwarcie na 1 palec (w poniedziałek było na 1,5 palca). Czy to możliwe, żeby rozwarcie się zmniejszyło? Usg zrobią mi w poniedziałek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry