reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Walawanderki no nasza kolej zbliża się wielkimi krokami :-) Mam "tylko" leżeć, i dostaję Luteinę doustnie 2x1 tabl., Fenoterol 4x1 tabl. i Isoptin 4x1 tab.

Youstta jak na razie bada mnie za każdym razem ta sama dr.
 
Ostatnia edycja:
MoniaN - to masz całkiem niezły ten zestaw. Ja biorę 6x1 tabl. fenoterolu i 3x2 tabl. Magne B6. Brałam też Isoptin do poniedziałku, ale już odstawiłam, bo kołatanie serca i drzenie rąk już mi minęlo. Dasz radę.. :-)


yoummy_mummy - ja glównie leze na lewym boku.. boli mnie kręgosłup, mam 125cm w "talii" ale cóż zrobić.. na szczęście już niedługo. Bardziej sie boję czy przez to lżęnie plackiem nie dostanę odleżyn :-D

ja 36tc kończę w Wigilę, jak dam radę wytrzymać, to moje dzieci będą świątecznym prezentem :-)


z tego co widze to Tossa urodziła w 34t6d a Palinka chyba 35t5d..
 
Witajcie Dziewczyny,podczytuję Wasze posty i też wspominam czasy kiedy miałam problem ze spaniem,brzuszek mi przeszkadzał,a jak zmieniałam boki to za kazdym razem się budziłam i musiałam podtrzymac sobie brzuch zeby sie przeturlać na drugi bok haha:-)słonica hehehe wygodniej było mi siedziec niż leżeć.Pod koniec ciąży kazałam sobie rozłożyć dwuosobowy dmuchany materac.Naprawdę rewelacja!!M nie napompował go do końca i materac "dopasowywał" się do brzucha..dopiero wtedy sie wysypialam:-)Głupi i śmieszny pomysł,ale jakże praktyczny
 
Witajcie Dziewczyny,podczytuję Wasze posty i też wspominam czasy kiedy miałam problem ze spaniem,brzuszek mi przeszkadzał,a jak zmieniałam boki to za kazdym razem się budziłam i musiałam podtrzymac sobie brzuch zeby sie przeturlać na drugi bok haha:-)słonica hehehe wygodniej było mi siedziec niż leżeć.Pod koniec ciąży kazałam sobie rozłożyć dwuosobowy dmuchany materac.Naprawdę rewelacja!!M nie napompował go do końca i materac "dopasowywał" się do brzucha..dopiero wtedy sie wysypialam:-)Głupi i śmieszny pomysł,ale jakże praktyczny

Karola88 super pomysl!!! Dzieki za podpowiedz!!!
 
Yummy_mummy_82
user-online.png
lekarz o szyjce nic nie mówiła, więc wnioskuję, że stoi sobie w miejscu:]
na pewno będzie dobrze z Twoją szyjką, trzeba myśleć pozytywnie:) ja ok 100 w pasie miałam jakieś 2tyg temu, więc oprócz niewygody w spaniu boli przy przekręcaniu na drugi bok, chyba zacznę stosować patent karoli88 z przytrzymywaniem brzucha:p a z zakupami to lepiej już zacząc póki ludzie nie wpadli w zakupowy szał, a Ty jeszcze na chodzie:p bo przecież zakupy dla dzieciaczków to sama przyjemność i niedobrze byłoby sobie ją zepsuć nerwami w kolejce czy bolącym kręgosłupem po przejściu kilku metrów:p

ale nam się tu dziewczyny posypały, a już następne w kolejce czekają;] oczywiście gratuluje rozpakowanym mamusią i życzę powodzenia tym co są już na finiszu;]
 
reklama
Tossa w sms napisala, ze dzieciaczki sa w inkubatorach ale o le dobrze zrozumialam oddychaja juz samodzielnie, problem w tym , ze Szymus lezy 2 pietra nizej a Zuzia w innym budynku:no:co za palant wymyslil takie rozłozenie oddziałów dzizas:wściekła/y:
Pisala tez ze ją pewnie do domu puszcza wczesniej niz maluszki
 
Do góry